Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez TBX30R nasıldır

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

ibanez tbx30r nasıldır ? mg30dfx düşünüyordum ama arada bayağı bir fiyat farkı var. Mağazadaki adam tbxi neririm dedi. sizce ? Birde içinde footswitch geliyormu ?

Yorum

distortion gerçekten çok iyi bende tavsiye edebilirim

Yorum

Ibanez TBX30R Yardım

Arkadaşlar , okulda sahnede çalmak üzere , bazen rock , bazen metal tarz için bu amfiyi seçtim.. Davul bu amfiyi bastırır mı ?? Bütçem sadece buna yeriyor .. 350 TL civarı bütçeye başka şeyler önerebilirmisiniz ?

Teşekkürler !

Mesajınız olması gereken yere taşınmıştır..
        Son güncelleyen yutup123458; 09-01-2010, 20:50.

Yorum

30 watt amfiyi bateri bastırır arkadaşım. Sesini sonuna kadar açmak zorunda kalırsın nerdeyse azcık duyulsun diye. O zaman da bozuk ton alırsın. Bizzat kendimden biliyorum, şu an benimki de 30 watt..

Yorum

metaryel isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            Arkadaşlar , okulda sahnede çalmak üzere , bazen rock , bazen metal tarz için bu amfiyi seçtim.. Davul bu amfiyi bastırır mı ?? Bütçem sadece buna yeriyor .. 350 TL civarı bütçeye başka şeyler önerebilirmisiniz ?

Teşekkürler !

Mesajınız olması gereken yere taşınmıştır..
            Tbx30r alıp amfiyi mikrofonlayabilirsin.Ama bunu yapmak için bir adet kabin gerekir,kabin olduğunda amfinin phones çıkışındanda çıkabilirsin

Yorum

Tabii ki ses sisteminin de kaliteli olması gerekir yeterli derecede, yoksa örneğin drive tonunda cızırtı gibi ton alırsın.

Yorum

deneme fırsatım oldu gerçekten iyi. sonuna kadar hakeder

Yorum

mtaLrocK666 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  ibz10g nasıl bir amfidir? kullananlar varsa memnunlarmı? tesekkürler...
                  Kardes bende su an gta10 var eğer ilk baslangic için diyorsan ve fazla distortion almak istemiosan alabilirsin. Zti tek chanelli var anca gain açiyosun kisacasi pek tavsiye etmem.Ben tbx30r almayi planliyorum ilk tbx60r alayim dedim ama ev amfisi olcaği için 30 wat yeter dedim umarım yardımcı olabilmişimdir

Yorum

metallicMR isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    Arkadaşlar bende bir tbx30 aldım ve en çokta clean tonları hoşuma gitti gerçekten güzel bir amfi clean ton deyince herkesin aklına fender carvin filan geliyo ama öyle değil sanki doğal sesi geliyo gitarın clean tonda...
                    Ayarlamasını bilirsen çok çok geniş bir dist. seçeneği sunuyor şöyleki Led Zeppelin den DarkTranquility e kadar çalıyorum ama tonları iyi ayarlamanız gerek...O çift middle olayı beni delirtiyo zaten zor ton çekiliyor..
                    Pedal konusuna gelince benim bir Digitech Metal Masterım var amfiye bağlayınca bir de bass tonlar ayarlayınca sanki hoparlör zorlanıyor gibi böyle acayip bi ses veriyo kapalı akor buruşlarında neden acaba bilgisi olan varmı?
                    Gerçekten doğru bende geçenlerde denedim bu tbx30r yi çok güzel dist. tonları var clean ide muhteşem ve almayı düşünüyorum ama kullananlar daha iyi bilir kullanıcı yorumlarını duymak gerekir.

Yorum

beyler bayanlar tbx30r almayı düşünüyorum me 25 prosesörüm var istediğim tonu alabiliyorum cort x6 gitarım var. yorumlara göre dist. tonu iyiymiş. clean tonede başarılı mı ? reverb i nasıl ?

Yorum

fiyatını hakediyor arkadaşlar tbx serisi iyi bir seri

Yorum

pişman olmam değil mi

Yorum

ben satıyorum. özelden mesaj bırakabilirsiniz

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                            Initializing Tabs & loading Content...
                            Initializing Tabs & loading Content...

Trending