Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez TBX30R nasıldır

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Ibanez TBX30R nasıldır

arkadaşlar 2 ay önce falan marshall 30 dfx aldım eve getirdim ama tonları acayip boguktu öyle böyle degil yani aşırı boguktu bende ertesi günü hemen iyade ettim acaba Ibanez TBX30R bu sorun varmıdır hani benim aldıgım yerlerde çok ton dügmeli anfileri ayarlıyamıyorlar bende bilmiyorum acaba alınca ögrendikce iyi pürüzsüz tonlar yakalıyabilirmiyim bilginiz varmı yardımlarınızı bekliyorum

tşk.

Aldığım yerde çok düğmeli amfileri ayarlayamıyorlar demişsin amfiyi kasaptan falan mı aldın?Daha önce MG30DFX değilde MG100DFX kullandım.Ama bahsettiğin gibi rahatsız edici bir boğukluk duymadım.Acaba ayar düğmelerini ayarlamadığından olabilir mi?Ama bazı kişiler Marshall'ları beğenmezler.Yerinde olsam Laney alırdım çünkü Laneyler hafif yüksek tizli parlak ses tonuna sahip.Seni memnun edeceğini umuyorum.Ama kusura bakma TBX30r yi bilmiyorum..

Yorum

aslına bakarsan ben sert distortion ses istiyorum ama boguk bir sert ses degil ondan dfx i begenmedim sert olacak ama boguk olmuyacak ondan ibanezi sordum laneyde bu olay varmı sert ve pürüzsüz

Yorum

Hocam ben tbx30r kullanıcısıyım ve abartmadadan söyliyebilirim ki distorsion tam istediğim gibi beni fazlasıyla memnun etti.Zaten TBX serisi özellikle dist. tonu bakımından hos bir amfidir.Ibanezin TBR den sonra metal tarzlarada gitmesi icin tasarlamıs oldugu bir seridir...Tavsiye ederim ben yani...ama mg30dfx denemedim onuda belirtim..saygılar..

Yorum

Distorition Olarak Marshall ı Ezer Benim İlk Amfim Tbx15 di O Bile Gayet kaliteli Ton Veriyordu Bence Al gayet kaliteli Bir Amfidir

Yorum

Ben kullanıyorum tavsiye ederim iyi amfi.

Yorum

valla arkası açık kolonun bu yüzden zuhaldeki adam caz için güzel demişti. ama bence ibanezden uzak dur. ben sattım şu an içim rahat yani. çok güzel gelir ama zamanla kurtulmak istersin. bu arada bununda sesi zamanla boğuk gelmeye başlar kulağına.

Yorum

Bence ibanez tbx ler marshall mg leri her türlü tokatlar, bayağı bi araştırdım ve denedim gerçekten çok hoş aletler, üzerlerinde pek efekt yok ama isteğin doğrulrusunda birkaç pedalla beslersen tadından yenmez birşey olur...

Yorum

Hidden_Fingers isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  valla arkası açık kolonun bu yüzden zuhaldeki adam caz için güzel demişti. ama bence ibanezden uzak dur. ben sattım şu an içim rahat yani. çok güzel gelir ama zamanla kurtulmak istersin. bu arada bununda sesi zamanla boğuk gelmeye başlar kulağına.
                  Aynen katılıyorum.Gitar çalmaya yeni başlamışken özellikle distortion çok çok iyiymiş gibi geliyor ama belli bir süre sonra(kendine geliştiriyorsan tabii)amp ten iğrenmeye başlıyorsun resmen.

Yorum

ColdFire_f isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    Aynen katılıyorum.Gitar çalmaya yeni başlamışken özellikle distortion çok çok iyiymiş gibi geliyor ama belli bir süre sonra(kendine geliştiriyorsan tabii)amp ten iğrenmeye başlıyorsun resmen.
                    evet dediğin doğru ama bu dediğin her amfi için geçerli değil mi? sonuçta amfilerin efektlerinin kalitesi belli bi seviye yani pedal almak zorunlu oluyor ileride öyle bi amfi alıp pedal almadan herşey tamam olmuyor.
                    Son güncelleyen squall5; 11-02-2009, 22:37.

Yorum

Arkadaşlar bende bir tbx30 aldım ve en çokta clean tonları hoşuma gitti gerçekten güzel bir amfi clean ton deyince herkesin aklına fender carvin filan geliyo ama öyle değil sanki doğal sesi geliyo gitarın clean tonda...
                      Ayarlamasını bilirsen çok çok geniş bir dist. seçeneği sunuyor şöyleki Led Zeppelin den DarkTranquility e kadar çalıyorum ama tonları iyi ayarlamanız gerek...O çift middle olayı beni delirtiyo zaten zor ton çekiliyor..
                      Pedal konusuna gelince benim bir Digitech Metal Masterım var amfiye bağlayınca bir de bass tonlar ayarlayınca sanki hoparlör zorlanıyor gibi böyle acayip bi ses veriyo kapalı akor buruşlarında neden acaba bilgisi olan varmı?

Yorum

ibz10g nasıl bir amfidir? kullananlar varsa memnunlarmı? tesekkürler...

Yorum

İnşallah bidahaki ay'a benim olacak yanlız bir sorum var bu amfi footswich destekliyor ama hangi marka footswitch takılabilicek ? veya alınca yanında geliyormu ?

Yorum

footswitch yanında gelmiyor. hangi markaların uyduğunu araştırman lazım. sonuca ulaşırsan burayada yaz hepimiz yaralanalım?

http://www.mydukkan.com/urunler_deta...=6028&gid=1757 işte footswitch
                            Son güncelleyen squall5; 11-02-2009, 22:38.

Yorum

squall5 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                              footswitch yanında gelmiyor. hangi markaların uyduğunu araştırman lazım. sonuca ulaşırsan burayada yaz hepimiz yaralanalım?

http://www.mydukkan.com/urunler_deta...=6028&gid=1757 işte footswitch
                              hımm teşekkürler

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...