Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez TBX30R Tone Blaster

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Ibanez TBX30R Tone Blaster

Bu amfi nasıldır cort x-6 ma yoldas arıyorumda ıyı gıder mı metal ıcın ?

iyi gider

Yorum

Fena değil ama MG30 lar da 30w larda çok tutuluyor ve iyi amfiler deniyor yani eğer biraz daha bütçe ayırabiliyorsan onu da düşün derim..

Yorum

Marshall MG serisine karşıyım ben hindistan malı ve çok kalitesiz bir tane beğenen görmedim roland cube 20x al o zaman

Yorum

bense çok gördüm Marshallın küçük ve orta amfilerinin hepsi hindistan yapımı (AVT serisi hariç) ancak bence japon ibanezle endonezya ibanezi kadar korkulacak bir fark yok arada.. (tabi avt ile mgler arasında çok fark var ama fiyatı da ona göre zaten..)

Yorum

Ferrari görmemiş adam tofaşı beğenebilir ama ferrariye binmiş adam tofaşa bakmaz gibi birşey aslında neyse

Edit not: bahsi geçen ferrari ibanez amfi değildir

Düzenleyen - blind.quardian ® on 20/04/2008 21:25:03

Yorum

Allah herkese Ferrari nasip etsin o zaman ne diyelim Aslında haklısın bir yerde ama MG30DFX için konuştum ben sadece, fiyatına göre performansı açısından.. Lambalı amfi ferrari olur ama ne cube20xden ferrari ne ibz den tofaş olur dediğin gibi Zevk meselesine girer bu da bir yerden sonra aslında.. Bence ibanezden iyidir MG serisi amfiler, ha marshalldan beklenilen performanstamıdır değildir ama bir marka söyle bana 10w dan 250w a kadar hep lambalı amfileri olsun dimi öye birşey olamayacağından transistörlü iki amfi de iki halk arabası gibi olur benzetmende yani,aynı sınıfta.. bütçeye zevke göre tercih edilir..

Yorum

3 gün önce Roland Micro Cube denedim diğer Cube15 vs. modellerin de performanslarını biliyorum zaten , ben para biriktir Roland al derim eğer böyle kütür kütür olsun diyorsan

Micro Cube.den o performansı hiç beklemiyordum açıkçası herkes söylüyordu ama inanamadım gerçekten.MG15DFX.ten o tadın yarısını bile alamamıştım

Düzenleyen - TARO on 20/04/2008 22:22:48

Yorum

cube serisini tek geçerim.

ama ibanezlerde çok iyidir. marshall mg mi ibanez tbx mi desen düşünmeden ibanezi alırım. Bir ara tbx65r alacaktım ve analog setup dizecektim. Sonra cayıp microcube aldım. İyi ki de öyle yapmışım bir ev kullanıcısına fazla bile gelebilecek bir alet. Efektleri de çok kaliteli

Yorum

Fiyatında en iyi amfi bence. Cubelar da çok güzel ama dijital amfiler, prosesör gibi birşey yani. TBX30R tavsiye ederim.

Yorum

dijital mijital cayır cayır

Yorum

dijital mijital cayır cayır
                        Aynen katılıyorum , çok kaliteli distortion.ı var

Yorum

bugun kadıköy e gidip alıcam ins o zaman performansını solerım aldıgım yorumlar ıyı yonde suan bakalım hayırlısı olur ıns

Yorum

TBX30R'nin yanında MG30DFX'in lafının geçmesi bile yanlş..çok kötü bi amfi mg..TBX harika tavsiye ederim...

Yorum

Bu amfinin artık temin edilememesi çok üzücü bir durum

Alternatifini öneren varmı?

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...