Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez Valbee VBG

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Ibanez Valbee VBG

Rastgele gezerken tesadüfen rastladım ibanezin 5wattlık all tube bir amfisi galiba
    http://mydukkan.com/urunler_detay.asp?id=5126&gid=89
    Neden kimsenin dikkatini çekmediğini, amfinin konuşulmadığını anlamadım. Bu amfiyi deneyen/duyan varsa bilgilerini paylaşması iyi olur.

ufacık birşey ama nerdeyse 8 kilo garip all tube olması çok garip ya, bence kimse görmedi henüz ya da yeni ürün falan yoksa konuşulurdu ****

Yorum

all tube olduğu nerden çıktı? gayet güzel bir amfidir yakından bakıldığında açık bir mavi renge sahip olduğu ve işçiliğinin çok iyi olduğunu anlarsınız

Yorum

galiba
        Yanılmışım uzun uzun konuşulmuş konu hakkında

İnternette all tube olduğuna dair pek çok yazı okudum; ama Ibanez'in sayfalarında kesin bir şey yazmaması da şüphe çekiyor. Link verdiğim başlıkta da all tube olmadığı "tahmin edilmiş" ( özelliklerinde all tube yazmaığı gibi hybrid/simulation vs. de yazmıyor)

Yorum

yakından baktığımda epey oldu göreli 10w marshalldan (mg10) daha büyüktü ama çok güzel bir görüntüye sahipti acelem olduğundan deniyemedim ama deniyenlerle konuştum tabi .D

Yorum

Mydukkandan baktım, anladığım kadarıyla pre ve power amp katlarında lamba var. Hakkaten lambalı yani, denemek lazım biryerlerde kesinlikle.

Yorum

ben denedim. reverbi yok ve hoperloru yüksek volumelarda yetersiz kalıyor. yani sesi kökliyim bi drive a girsin dediğinizde çatlıyor. Bu yüzden almaya değmez bence

Yorum

başka yorum yok mu ??? sonuç olarak evde calısılacak bir amfi midir bu üzerine pedal vb. eklersek ton alırmıyız ???

Yorum

bence çok pahalı ya tamam lambalı filan ama 400 ytl de verilmez ki o kadar watt'a.Ayrıca 7.8 kg waaaoohh dedim yani gördüğümde..

Yorum

kaç watt olduğu önemli değil bence fiyatı uygun ama denemedim. stage müzikte vardı ordaki abi pek övmedi ben de denemedim. ama sonuç olarak lambalı falan iyi olması lazım.

Yorum

Bana sorarsan başta processöre falan para verme hiç al bir tane minicube effektleri de alırsın daha profesyonelleşip tam istedeğin ton oturunca Processörü bir çekersin altına kral olur ya da minicube yerine Processör parasını da ekleyip üstüne 30 Watt marshall roland vs. güzel amfiler var piyasada alternatif olabilir

Yorum

minicube mü microcube mü rolandın hani ?

Yorum

microcube diyor rolandın. üstündeki efektleri falan güzel bayağı ama lambalı bir amfiye pedal takıp alacağın ton daha iyi olması lazım mantıken o yüzden dene amfiyi öyle karar ver.

Yorum

tabi bu amfiyi dikkatli tasımak ve bakım falan da yaptırmak gerekir degil mi lambasından dolayı ?

Yorum

amfi full tupludur, power ve preamp katında birer lamba bulunmaktadır clean tonu cok guzeldir ancak boost acıkken yetersiz gelebilir. kulaklık cıkısından full lambalı drive ı gelmektedir kulakllıkla ve evde kullanıcam kayıt yapacağım derseniz cok guzel bi amfidir.. yanına guzel bi pedal almanızı tavsiye ederim... asla marshall mg seriyleriyle kıyaslama yapmayın cok daha iyi bi anfidir.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X