Duyuru

Collapse
No announcement yet.

İbanez 4Watt

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İbanez 4Watt

Arkadaşlar evde çalışmak için ibanez 4 watt amfi işimi görür mü?yüksek seste müzik yapmayı düşünmüyorum ev ortamında

Şimdi bu watt olayını sadece yüksek ses olarak algılama. Ne kadar iyi amfi, en kısık seste bile o kadar iyi ton. Bu yönden düşünürsen daha iyi olur. Ucuz birşey arıyosan Ibanez ve Laney'lerin 10w 'lıklarına bakabilirsin. Adam gibi birşey arıyosan da Marshall 'dan şaşma derim

Yorum

yani öyle bir amfi diğerlerine göre daha dandik olur şahsen bende 10 wattlığı var şuandan baymaya başladı 2 ay falan oldu bütçen yetiyorsa 15 wattlığı al yok yetmiyorsa 10 wattlığa zor o da olmuyorsa al 4 wattlığı burda ses yüksekliği değil kalite de oynuyor bi de ses olarak ayarlamaları daha geniş olur fiyat arttıkça

Yorum

Al bir tane Marshall 10W sana 3 gitar boyunca gider...Yok bütçem yetişmiyor diyorsan bekle derim, arkadaşlarında dediği gibi watt olayını sadece ses yüksekliği olarak düşünme...

Yorum

yok abi o kadar abartma da sanki 100W dedin haa ben diyorum 2 ay olmadı kesmiyor 10 watt gibi sen 3 gitar diyorsun

Yorum

Arkadaş sadece evde çalacağım dediği ve aklında 4W gibi inanılmaz düşük güçteki bir amfiden medet umduğu için 10W ona gerçektende 100W gibi gelecektir.Onu anlatmaya çalıştım sadece

Yorum

Arkadaş sadece evde çalacağım dediği ve aklında 4W gibi inanılmaz düşük güçteki bir amfiden medet umduğu için 10W ona gerçektende 100W gibi gelecektir.Onu anlatmaya çalıştım sadece
              bence birkaç aylık bi sürede öyle gelicektir sonra daha yüksek watlı bişiler arıcağından eminim
              ev için olsada en az 15 waat tavsiye ederim parası varsa 30waat

Yorum

bence birkaç aylık bi sürede öyle gelicektir sonra daha yüksek watlı bişiler arıcağından eminim
                ev için olsada en az 15 waat tavsiye ederim parası varsa 30waat
                Gelicektir = gelecektir,
                bişiler = bişeyler,
                arıcağından = arayacağından,
                waat = watt
                Olsa daha güzel olmaz mıydı?

Yorum

yahu watt düsükse bi halt anlamazsın ondan demek ne kadar yanlış. Gidip roland micro cube alıp, sesi sona dayayıp, evde çalmayı deneyip, sonra watt hakkında yeniden düşünmenizi öneririm, tabii ki evde amatör çalışanlardan bahsediyorum yoksa micro cube profosyonel birini kesermi hiç

Yorum

yahu watt düsükse bi halt anlamazsın ondan demek ne kadar yanlış. Gidip roland micro cube alıp, sesi sona dayayıp, evde çalmayı deneyip, sonra watt hakkında yeniden düşünmenizi öneririm, tabii ki evde amatör çalışanlardan bahsediyorum yoksa micro cube profosyonel birini kesermi hiç
                    yinede 15wattlığı tercih ederim şahsen öyle yaptım micro cube efeklerinden yırtıyor cube 30x ve micro cube denersen ne demek istediğimi daha iyi anlarsın ikisininde efekleri aynıydı galiba, ses kalitesi olarak farkı deneyerek duymanı isterim

duman53:dikkat ediyorum genelde ama bazen karışıyor

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    Initializing Tabs & loading Content...
                    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                    X