Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ibanez TBX30R

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

apartman dairesinde yaşıyorum 30 ve 65 watt modelleri arasında kaldım sizce hangisini almalıyım ''Heavy-Trash metal''

Yorum

Ben daha yeni bir TBX30R aldım ve gayet kaliteli olduğuna şüphe yok.. Drive kanalı çok güzel,footswitch girişi güzel bir özellik ve en çok ilgimi çeken de clean katında GAIN ayarı bulunması.. Bu özellik sayesinde çok güzel tonlar alabiliyorsunuz crunch tadında. Kimisi aynı aralıktaki fiyat kategorisinde Marshall MG30DFX daha iyi falan diyor.. Hayır bu gerçekten çok komik Ben MG serisini de denedim, TBX ve MG arasındaki farkı şöyle açıklayabilirim: TBX almazsanız pişman olursunuz. Saygılarımla...

Yorum

arkadaşlar bu amfiye metal muff yakışır mı?(trash metal tarzlarında)

Yorum

Ev için bu bütçeye alınacak en iyi amfi Marshall in mg serilerine bin basar

Yorum

arkadaşlar metal muffla bu amfiyi kullanan var mı?görüşleriniz nasıl?

Yorum

Manah isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              peki ibanezin 10g modeli nasıl? ev ortamı için yeterli mi? distortionu rock için yeterli mi?
              Yeni baslicaksan iyidir ama söleyeyim tek channeli var ve gain ile dist yapmaya kalkinca kötü ama cleande iyidir elimde su anda
              ibanez g10 var ben ibanez tbx30r alcağım haftaya pek tavsiye etmem
              Son güncelleyen SoundOfDarkness; 11-12-2010, 22:13.

Yorum

pole isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                bende de var çok memnunm ama satıp kulaklık almayı düşünüyorum pc ye bağlicam tabiki haliyle sizce kötümü olur amfi kalsada kulaklığı ona mı taksam karar veremedim
                not babam geçn gün kırmaya çalıştı o yüzden
                benimkilerde arada böyle seylere yelteniyorlar bi tane jack büyültücü al amfiye bağla ben öyle yaptim sorun çözüldü

Yorum

Gain yapmaya çalışınca kötü mü ? Lütfen biraz gerçekçi olalım Pedal olmadan yapabileceğin en iyi disstortion tonlarından birini sağlıyor bu amfi hakkını yemeyelim

Yorum

ben satıyorum. 225 lira. mart ayında alınmış bir amfi. sınav nedeniyle pek kullanamadım. tertemiz. kargoyu alan öder ve eskişehirdenim.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    Initializing Tabs & loading Content...
                    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                    X