Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ibanez TBX150H

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• ibanez TBX150H

arkadaşlar bu amfi hakkında bilgiye ihtiyacım var.Kullananlar ya da bilgisi olanlar varsa yardımınızı bekliyorum

teşekkürler...

bu amfiyi sadece stüdyoda denemiştim tonlarına hayran kaldığım için şu anda ibanez amfi almayı düşünüyorum. amfini artılarına gelince ilk başta üzerindeki mid freq. ayarı kesinlikle mükemmel birşey çok fazla ton elde edebiliyorsun bunun dışında her tarza gidebilecek bir amfi bence tabi denemeden karar vermemelisin.

Yorum

bence o paraya değmez çok fazla gereksiz özellik var almışken tonları daha iyi daha kaliteli ve mümkün olduğunca işine yarıyıcak özellikli amfilere bak derim mesela marshall ın valvestate serisine bak ya da vox ad-30 gibi amfilere ayrıca bu ibanez çok digital

Yorum

Ben de stüdyoda kullanma fırsatı yakalamıştım. Uğraştım uğraştım bir türlü düzgün bir ton yakalamayadım. O fiyata alınabilecek daha iyi şeyler var.

Yorum

tbx 65 r denedim ve tek kelimeyle harikaydı.

bence 150 wattlık bir amfi için fiyatı çok iyi. üzerinde gereksiz efektler de yok. at önüne pedalları istediğini yap ekolayzır aralığı çok geniş

ekolayzır ayarları için

http://www.ibanez.co.jp/world/product_news/pages/TBX/

(başka konudan alıntıdır link :P)

Yorum

tbx 65 r denedim ve tek kelimeyle harikaydı.

bence 150 wattlık bir amfi için fiyatı çok iyi. üzerinde gereksiz efektler de yok. at önüne pedalları istediğini yap ekolayzır aralığı çok geniş

ekolayzır ayarları için

http://www.ibanez.co.jp/world/product_news/pages/TBX/

(başka konudan alıntıdır link :P)
            selam arkadaşlar...bulduğum her ibanez amfi başlığına farklı ama birbirini tamamlayacak sorular soruyorum kusuruma bakmayın..

peki bu tbx65r ile 150 watt olan arasında ne gibi fark yaratacak farklılılar var?

Yorum

Ya bence boşver 65 liği 150 liği eğer bir amfiye o kadar para vereceksen biraz daha kastır lambalı al yani gereksiz bence böyle amfiler daha çok stüdyolarda ucuz ve yüksek ses versin diye tasarlanmış gibi. tabiki hoparlörünün büyük olması falan ister istemez daha iyi olur ama o kadar para vermeye değmez bence ev için.

Yorum

evde kalmaz ki bu alet...1-2 seneye çıkarım kabuğumdan.biraz daha kastır da zaten 2 sene sonra abd olayı olursa jackson la full lambalı bir marshall almayı düşünüyorum..o yüzden burda gereksiz yere fazla para harcamak istemiyorum...

düzenleme:Bir sene önce ne kadar da farklıymışım...Bu amfiyi yabancı sitelerin forumlarında da araştırabilirsiniz. GAyet olumlu yorumlar var.ADam gibi bir kabinle neler yapabileceğini merak ediyorum. Zuhalde 460 ytl şu anda. Bence çok uygun.
                Son güncelleyen canKUTTT; 06-08-2009, 23:51.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                X