Duyuru

Collapse
No announcement yet.

engl thunder combo 50w drive

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme engl thunder combo 50w drive

selam arkadaşlar kullandığım ekipman ml-2 ge-7 535q isp descimator holy grail ce-5 genellikle bunları kullanıyorum.rg 2550z ve epi zakk custom gitarlarım. sert çalıyorum genellikle efekti pedaldan alıyorum sizce bu amfi bu parayı vermeye değermi?tecrübesi olan varsa clean kanalı pedallarla nasıl uyum sağlar? apartman dairesinde kullanacağım için mantıklı bir seçim olurmu? yoksa avt 50 gibi daha sakin amfileremi yönelsem.çok uzun oldu ama ilgilenenlere şimdiden teşekkürler

Valla değer bence,ama apartmanda sesini açamassın boşa gider paralar.Sesi birazcık açınca kabin böyle rahat rahat havayı itiyor,midene midene geliyor sesler.O durumda çalmadıktan sonra normal bir amp al daha iyi.

Yorum

evet bi yerde haklısın aslında ama lambalı amp mutlaka alacağım için şimdi avt 50 almam arada beni biraz idare eder ama ileride boşa giden para olucak.lambalıda alsam transistörlüde sesi 2 seviyesinde açacağım çok kafa karıştırıcı bir durum malesef bu arada kalan çok insan vardır tahminimce...

selam arkadaşlar bugün aldım amfiyi ama değdi sanırım. tonlar inanılmaz apartmanda oturuyorum malum sesi çok açmıyorum ancak aldığım tonlar mükemmel ses gayet kaliteli tüm drive pedallarımı uzun bir süre kullanmayacağım sanıyorum.. diyeceğim lambalı amfi evde olmaz diyerek durumu olupta almayan arkadaşlar hiç çekinmeden alsınlar doya doya çalsınlar. şu anda tek şikayetim amfi çok ısınınca yanık kokusu geliyo
      Son güncelleyen canKUTTT; 06-08-2009, 23:55.

Yorum

engl mı aldın !!:O güle güle kullan. Ayrıca koku nasıl? çok gelmemesi lazım ne kadar geliyor?

Yorum

teşekkür ederim arkadaşım. işte getirdim eve 2 saat açık kaldı lambalar tabi çok ısınınca sanırım ya üzerinde ki tozlerdan ya da bir yerden plastikle temas ettiği için keskin bir koku geldi ama stand by yapnca kesildi birden. içim gitti o an tekrar olmaz umarım

Yorum

İstersen bir lambaların üstünde böyle plastik koruyucu tarzı bir şey varmı diye bak. Ne olur ne olmaz

Yorum

lord_soth isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              teşekkür ederim arkadaşım. işte getirdim eve 2 saat açık kaldı lambalar tabi çok ısınınca sanırım ya üzerinde ki tozlerdan ya da bir yerden plastikle temas ettiği için keskin bir koku geldi ama stand by yapnca kesildi birden. içim gitti o an tekrar olmaz umarım
              lambalı uzmanı olduğumu söyleyemiyeceğim tabi de artık herşeyi doğru yapıyorsundur stand by ile on düğmesi aynanda mı açık kalması lazım? ayrıca amfiyi biraz kullan tonu biraz daha iyileşecektir sanırım=) ses yüksekliği olarak ne kadar kullanıyorsun çok çok düşük mü yoksa biraz açıyor musun?

Yorum

içimde kalan ibizim okulun studyosuna aldırıp da alamadığım amfidir tonu çok babadır.aynı paraya marşal filan hikaye yanlız çok pahalıydı o kadar parayı bulmak zor 3.000 ytl filan değilmiydi onlar?

Yorum

evet stand by düğmesi ve power düğmesi aynı anda açık olunca çalışıyor stand by bir yerde uyku modu diyebilirsin devreyi kapatmıyor lambalar daha geç soğuyo böyle iken. sesi öğlen master ve leadi 3 e getirerek kullandım ama gece 1 bucuk anca çalınıyor 2 de kendini belli ediyor tonu

Yorum

ben komşulardan korkmasam hemen alacağım da bizim burada çalınmaz o amfilerle (zaten pahalı o ayrı da )

Yorum

Ya hemen aldın ampliyi kayıplardasın. Detaylıca anlatırmısın tonlar nasıl. Başka ampli denedinmi tüplü? Burda bekliyoruz seni. Detaylar bizim için öenmli. Alıpta kaçmayan ve detaylı tecrübelerini paylaşanlar var. Sendende aynısını bekliyoruz

Ayrıca sesini aç amplinin öyle anlat hissettiklerini. Mesela bacaklarını titretecek vede kulaklarında basıncı hissedecek kadar aç bakalım bir

Yorum

tekrar merhaba arkadaşlar. amfi üzerinde 2 gündür yeteri kadar inceleme yaptım biraz aktarmak istedim. öncelikle 3 kanal var clean crunch ve lead. lead e crunch üzerinden geçiliyor. clean tonları her ses düzeyinde tat veriyor her pena vuruşumda tok bir sound alıyorum gayet tatminkar ayrıca pedallarımın hakkını gerçekten alabiliyorum ml2 ge7 535q ce7 ve holy grail bağladım ibanezle gayet başarılı sonuçlar aldım. ses düzeyi ortalama 2 2buçuk arası geceleri malesef 1 düzeyi çalışıyorum. les paul la biraz dip ses oldu onuda isp ile halletim. amfi ısınınca ml2 nin tonu çok dolgun bir hale geldi ve küçük eq ayarı ilede istediğim tonu alabilir hale geldi. ayrıca wah ta çok daha iyi ses veriyor. crunch kanalı hafif distortionlu diyebiliriz ama 4 ün altında kesmedi beni tabi o noktaya gelmek içinde biraz kasarak açtım ama lead kanalı amfinin esas olayı tam olarak testere tonu olarak ifade ediyorum ama distortion budur dedirtti bana 2 3 arasında bile şimdilik bu kadar arkadaşlar başka keşiflerimide burdan duyuracağım yakında
                        d.n: birde master ve gaini çok açtığımda diğer pedallar çoğaltıcı ve gitarın yakın durmasından dolayı amfi biraz ötüyor ekstra yer olsa daha iyi olabilir
                        Son güncelleyen lord_soth; 01-04-2009, 21:16.

Yorum

abi kusura bakma da ne tarz bir evde oturuyorsun 50 wattlık lambalı comboyu 4 e kadar zorlayabildiğine göre?

Yorum

evim 1+1 sağolsunlar komşularımdan daha hiç şikayet eden olmadı gerçi hiç birisiyle tanışmadım daha 1 seneden beri:approve:

Yorum

akşama polis falan geliyomuş bir de of bizim evde açsam inler herhalde...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X