Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kustom HV65T

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Kustom HV65T

Merhabalar arkadaşlar,Kustom HV65T'i dün itibariyle denemiş bulunmaktayım ve kafama koydum bu amfiyi almayı ama önce bu forumdaki benden daha deneyimli veya amfi konusunda bilgili arkadaşlara da sormak istedim, belki benim bilmediğim göremediğim olumsuz yanları vardır bu amfinin, eğer olumsuz yanları var ise bu amfiye alternatif modellere de açığım ama denediğim kadarıyla çok fazla kusurunu bulamadım,şimdiden teşekkür ederim. http://www.mydukkan.com/urunler_deta...12953&gid=3213

Bu amfiyi Stage Music'de görüp denemiştim. Drive tonları gayet hoş, cleanleri de net ve parlak. Üzerinde efekt var ama Line 6'daki ya da Roland'daki gibi efektlerden daha güzel olduğunu söylemeliyim, normalde amfide efekt sevmiyorum ama bunun efekt bulundurması tonunu etkilemiyor diyebilirim. Almanı önerebilirim ama tek düşüncü yanı fiyatı. Elinde pedal var ise, aynı fiyatlardaki Kustom'ın Defender 112 modelini denemeni tavsiye ederim.

Yorum

Kustom hv 30 kullandım daha sonra değiştirip lambalı Kustom defender v30 aldım memnunum hv 30 danda memnundum ama tamamen lambalı osun istemiştim.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
      Initializing Tabs & loading Content...
      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
      X