Duyuru

Collapse
No announcement yet.

oversmoke

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme oversmoke

facebook ta görüp duruyorum adamlar oversmoke diye bir cep amfisi yapmışlar incelemiş olan var mı daha önce ürün hakkında yorumları merak ettim ucuz birşey sizce gercekten seyahat amfisi olarak kullanılabilir mi? http://www.maslakamfi.com/ linki var

Siteyi inceledim ucuz el yapımı ce pamfleri diyor fakat fiyatı göremedim Türk malı olmasıda iyi aslında ayrıca amfileride sigara kutusu şeklinde yapmışlar

Bu arada Rock Marketi aradım daha gelmemiş Oversmoke cep amfileri fiyatı öğrenemedim.
    Son güncelleyen canKUTTT; 23-04-2009, 20:38.

Yorum

Bunu reklam olmasın diye isim vermiyim başka sitenin alım satım bölümünde ilk gördüm ufak değişik bir amfi ama çok kaliteli olacağını sanmıyorum zaten daha çok eğlence ve ufak taşınabilir olması yönünden tercih edilir gibi.

Yorum

Amfiler 30 lira gibi bir fiyat.

Buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum

Vay be 30 Lira mı süpermiş bu
          Bence lazım olacak bir alet tabi fazla birşey beklememek gerek sonuçta 1 watt pilli bir amfi.

Yorum

9V pil ile çalışıyormuş yahu

Lambalı mı acaba O_o :P

Yorum

Bu gerçekten direk sigara kutusunun içindemi yoksa tahtanın üstünemi yapılmış bu sigara kutu olayı

Yorum

arkadaşlar deneyen var mı ? ben de almayı düşünüyorum, sonra pişman olmayalım.

Yorum

ekoksoy isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  Bu gerçekten direk sigara kutusunun içindemi yoksa tahtanın üstünemi yapılmış bu sigara kutu olayı
                  yok. bi ara elektro gitar çaldıgım zamanlarda almayı planlıyodm. ama alamadm yapan kişiyle konuşmuştm. gerçek sigara kutusuna yapmıyorlarmış. onun yerine özel yapım sert plastik gibi birşey. bil yuvası, sigara kutusunun kapak bölümünde.

ama almayın derim. üzerinde ne hoporlör kotuması, ses seviye ayarlaması, distorsion, ve ton tuşları yok. anca sesi gitardan **** prosedürlerden ayarlamanız gerekiyor. fakat pedalları da aldıgınızda, zaten gezinebilirliginiz ortadan kalkıyor. gerçekten geçinebilir bişey arıyorsanız, fender veya marshall almak daha mantıklı gibi.

**** şunu söylyim. fiyatına kanıp, bosston bass amfisi almak gibi birşey bu bence..

Yorum

Blacky isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                    9V pil ile çalışıyormuş yahu

Lambalı mı acaba O_o :P

lambalı amfi de çıkartmışladı:rock:

oda bira şişesi şeklindeydi

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    Initializing Tabs & loading Content...
                    Initializing Tabs & loading Content...

Trending