Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Boston Amfi

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Boston Amfi

merhaba arkadaşlar...giriş seviyesinde elektro gitar kullanıcısıyım.gitarım cort g210d.hepsiburada.com dan çok uygun fiyata boston gx15 diye bi anfi sipariş ettim hala gelmedi.yeterli açıklama yoktu ama görünüm itibarı ile normal bir 15 wattlık anfi.ama hala emin değilim.nette heryeri aradım sadece çince bi sitede gördüm.o da ga15 ve gb15 modelleri...arkadaşlar bu marka hakkında bilgisi olan var mı?? acele cevap bekliyorum..eğer kötüyse hala siparişi iptal etme şansım var.

walla bende marka amfii den adım daha gelmedi bende meark ediyorum sesi nasıl ?

Yorum

walla bende marka amfii den adım daha gelmedi bende meark ediyorum sesi nasıl ?
      arkadaşım anfii aldın mı? memnun musun? aynı markadan ben de düşünüyorum...bilgilendirip yorumunu esirgemezsen sevinirim..şimdiden teşekkürler..

Yorum

walla bence biraz kıy parana bir marshall al derim ben yeni aldım ve gumbur gumbur tabi bu benim fikrim yinede sen bilirsin

Yorum

teşekkür ederim..

Yorum

idare eder en fazla 1 sene iş görür (bende öyle olmadı ga15 110 a almıştım zamanında )

Yorum

ben aynı anfiyi kullanıyorm gayet guzel.özellikle yenı başlayanlara tavsiye ederim bir efekt aletiniz olana kadar anfininkiyle idare edilebilir bence guzel bır anfi.treble ve mıddle da var(tizlik kalınlık vs ayarlanabılr)

Yorum

arkadaşlar analog pedal almayı dusuyorum.elimde boston ga15 amfi war.sizce performans alabilirmiyim.yoksa once anfiyi mi deiştirmeliyim

Yorum

arkadaşlar analog pedal almayı dusuyorum.elimde boston ga15 amfi war.sizce performans alabilirmiyim.yoksa once anfiyi mi deiştirmeliyim
                  çok birşey bekleme derim tabiki gitarınada bağlı ama amfi gerçekten önemlidir çok çok çok iyi bir gitarın olmasa bile iyi bir amfin olmalıdır en azından düzgün birşey. herkezde marka takıntısı olmuş insanlar performansa değilde duvara asmalık gitar veya gösteriş için amfi alıyorlar . bu iş kaç yıllardır bu işlerle uğraşmama rağmen böyle . soruna cevap olarak ise 15 wattlık değil fakat geçen 40 watt lık bir boston çaldım fiyatıda yeni başlayan birisi için uygun! yani alınabilir. 185ytl idi sanırım ama o fiyat için gayet düzgün bir amfiydi.amfini değiştir pedal vs... için harcayacağın paraya 2.el bir amfi al .300 ytl ye gayet güzel amfler var.

Düzenleyen - punkııe on 04/05/2007 05:09:16

Yorum

bence boston alma ga serisi kalitesiz alacaksan biriktir paranı en az 15 watt marshall al ev için düşünüyosan eğer.

ömürlük birşey olsun istiyosan marshall mg30dfx alabilirsin

Düzenleyen - DarKSouL on 07/05/2007 17:56:15

Yorum

roland cube un tonları dijital diye duydum ama bilmiyorum. ama boston almayın abi yazık paranıza bence. azcık daha biriktirin marshall mg15cdr işinizi görür.

Yorum

ilk anfimdi irenç bir sesi var bence 20-30 milyon daha ver daha az wattlık başka marka al benim sana tavsiyem marshall şu an onu kullanıorm çok memnunum

Yorum

Boston amfi

selam arkadaşlar. boston ga-15 evde kullanım için nasıl bi amfidir?

Yorum

paran kısıtlı ise alabilirsin, oldukça vasat ama ucuz ve bilgisayara bağlamaktan iyidir

Yorum

eğer para kısıtlaman varsa kötünün iyisi olabilir ama bence sen yinede normal bir amfi al ibanez fenderın ya da laneyin 120 130 ytlye bulabileceğin modelleri var

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X