Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ampteq LG15R ton ayarları

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Ampteq LG15R ton ayarları

Ampteq LG15R ton ayarlarını bana söyleye bilirmisinzi yardımcı olursanız sevinirim genelde metal calıyorum bu amfiyi kullanan varsa benle irtibata gecerse sevinirim msn stifler_play@hot.....

Düzenleyen - backspin on 31/10/2008 01:57:27

arkadaşım sen 4 tane aynı konuyumu açtın banamı öyle geliyor?

Yorum

4 değil 7 ne yapacağını bilememiş sanırım. ben bu cümleleri yazarken belki 8. açılmış bile olabilir...

Yorum

Forum kurallarını okuyunuz![/color]

Yorum

mygitar.com yeni bir hanzo kazandı hayırlı olsun modlarım bu kişi uzaklaştırısa sevinirim ama bu angut yeniden başka bi adla yeniden 10 tane konu açar

Yorum

ananda içine cok kapanıktı onuda iyi acmıştım dogru 10dan aşagı gitmiyorum o yüzden deli oluyodu bana

Yorum

gerçekten terbiyesiz bir insansınız forumu terkeder misiniz.biz burda gitarı ve müziği öğrenmek istiyoruz.ilgimizi çeken bir başlığa girdiğimizde senin küfürlerinle karşılaşmak istemiyoruz. ayrıca forum kurallarını okumanı tavsiye ediyorum http://www.mygitar.com/faq.asp#kurallar

Yorum

senin gibi safsata insanlara cevap verme gereği duymuyorum bence ezik bir insansın sen hiç tanımadığın sana bir şey yapmamış insanın anasına küfür edebiliyorsun buda senin ananın veya babanın topluma terbiyeden yoksun ve zararlı insan yetiştirdiğini gösteriyor bence bana etdiğin küfürleri kendi anana et seni doğurduğu için artık bu sana son cevabımdır.Bana cevap yazıp seviyeni insanlara gösterme.

Düzenleyen - brideofevil on 31/10/2008 05:09:04

Yorum

BN HAZIR CVB CIYIM SENDEDE O SEVİYE VARSA SUSUTURUSUN LAFLARINLA OK

Yorum

burası atış poligonu değil arkadaşım. ağzını bozmasan diyorum. sen senin hazır cevaplarına hazır bi şekilde kapak yapacak kişilerin olduğu biyerlere gitsen daha iyi olur sanırım...

Yorum

ya kardeş sen onu bunu boş verde sen ban 2 haftada gitar ögretsene ya öyle bi konu acmışsın aaaaaaaaa bir de yorumların bayağı bi ilgi cekiciydi gerci bende bişiler yazdım okumuşsundur kesin ahahahhaha 2 haftada gitar ögretilir vaybe ben 2 sene bosuna gitim ozamn kursa

Yorum

1.TAVSİYE
                        ben bu siteye üye olduğum günden bu yana sitedeki hiçbir forum kuralını okumadım. ama nasıl hareket edeceğimi iyi bilir bi şekilde davrandım bütün yorumlarımda. senin ve diğer yeni üyelerin de aynı özeni göstermesini, göstermiyosa bi zahmet 5-10 dk. ayırıp forum kurallarını okumasını isterim. bu siteye üye olduğumda hadi şuna küfredeyim hadi aşalayayım gibi bir amaç güdmedim hiç. ve yapmıyorum da seninde aynı şekilde davranmanı isterim. bizde yeri geldiğinde küfürler sarfederiz ama onun yeri burası değil...
                        2.KONU
                        biz senin yaptığın hatayı söyledik sadece. küfür ederek ''ne yapıyon lan!'' şeklinde bir yaklaşımımız olmadı sana. ama sen yardım istediğin bir konuda yardımını göreceğin kişilere saldırganlaştın birden. sakin bir şekilde açıklayabilirdin durumu
                        3.GEREKSİZ POLEMİK YARATMA
                        bu bölümde de yaptığın gereksiz bişeyi söyleyeyim. konular hakkında yorum yapacak ve beni yargılayacaksan iyi okumanı tavsiye ediyorum sana. kendini savunma mekanizmasıyla birlikte üste çıkmak için sergilediğin bu tavır çok gereksiz ve zaten başaramıyosun da. bundan sonra ya yapma ya da iyice oku, okurken anlamaya çalış. ''2 haftada gitar öğretilir'' başlıklı konuyu ben açmadım ve açılan konu bana da saçma geldi ve yorumumda geyiğini yaptım. ama anlamamış olman mümkün -ki anlamamışsın da zaten-
                        sonuç olarak şimdi sitede sen de nasıl davranman gerektiğini az buçuk anlamışsındır sanırım.
                        kendine iyi bak...

Yorum

ben kuralları okudum 1 den fazla konu acmısım sen bunu düzgünce söylemedin dalgaya alarak söyleyin ok bende senin cvb nı veriyorum tmm hadi cnm G.G.K

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                          Initializing Tabs & loading Content...
                          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                          X