Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Manuel Rodriguez C-3 Flamenco Sabicas

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Manuel Rodriguez C-3 Flamenco Sabicas

Arkadaşlar yaklaşık 5-6 yıldır klasik gitar çalıyorum ve artık flamenkoya geçiş yapmaya başladım.Bunun için de ortalama iyi bir gitar almak istiyorum.Yaklaşık 1500 tl gibi bir bütçem var ama bu rakam esneyebilir.Bu gitarı yakında başlamayı düşündüğüm flamenko gitar kursu için satın alıcam.Gitarın özellikleri şunlar:

Eğer bundan daha iyi ya da bu bütçeye uygun bir 2.el tavsiyenizle beni aydınlatırsanız çok mutlu olurum.

Bir de çalışmak için bir metod kitabı almak istiyorum tavsiyeleriniz nelerdir teşekkürler... :gitar:

Bilen birisi var mı acaba?

Yorum

c 3 ü çaldım ben.sabikas modeli değildi...gitar yan ve arka lamine..ön kapaktan emin değilim...bendeki el yapımı tamamen masif,ses tabiki benimkinde daha gür parlak...2-2,5 a çıkabilirsen el yapımı yaptır...arka ve yanlar selvi olsun...gasmky luthier( hüseyin fırat ) la bir görüş fiyat sor...bi de süleymanarslan var fatihde..siz nerede yaşıyorsunuz...ama butcenız yetmiyorsa bunu alın...peramüzikte deneyebilirsiniz.

Yorum

Daha öğrenme aşamasında olduğum için iyi bir şey almamayı planlıyorum.Flamenkoda söz sahibi olmaya başladığımda el yapımı alırım zaten.Bu arada Ankara'da oturuyorum hocam.

Yorum

ön kapak masifmiş.al o zaman uzun yıllar kullanırsın...arkadaşımda 13 yıldır var,guzel gitar.bilen biri ile git dene al...pişman olmassın...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          Initializing Tabs & loading Content...
          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
          X