Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ispanyadan gitar getirtmek

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

ispanyadan gitar getirtmek

alhambra,conde hermanos,manuel reyes gibi gitarları getirteiliceğim bi site biliyosanız yazabilirmisiniz veya nasıl getirtebilriim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden sağolun varolun

Yurtdışında tanıdığın yoksa sakın bu işe bulaşma, ben Camps FL11S getirttim İspanya distributorunun birinden ucuza getirmek için ve o gitar türkiyede yoktu.Başıma gelmeyen aksilik kalmadı,yanlış gitar geldi,sonra doğru gitar gümrüğe takıldı,gümrükte zarar gördü bakım yaptırmak zorunda kaldım vs vs ve ayrıca büyük risk.Türkiye'de de iyi flamenko gitar bulmak cidden zor ama bulursan da parası neyse ver en azından kafan rahat olur. Bana ilk gelen yanlış gitar ve yaklaşık 500 ytl kadar da para yanıma kar kaldı ama stress çekilmez...

Düzenleyen - bsus4 on 04/06/2008 19:16:16

Yorum

çok doğru sölüyosun aslında yorumun için saol bi fikir almak istemiştim

Yorum

zhuahua abi naptın ya

Yorum

flamenco-world .. de conde hermanosun çok üst modelleri dahil bi çok alternatif var. yurt dışından almak doğrumu ya da görmeden almak doğrumu bilemem ama yinede gir bi bak fikrin olsun

Yorum

saol umut bu arada cem gülme nedeni ni sorabilirmyiim

Yorum

alhambra,conde hermanos,manuel reyes gibi gitarları getirteiliceğim bi site biliyosanız yazabilirmisiniz veya nasıl getirtebilriim yardımcı olursanız sevinirim şimdiden sağolun varolun
              eğer 500- 600 euro ayıracaksan git güzel bi gitar yaptır en iyisi masif gitardır fabricasyon bence değersizdir

Yorum

500-600 euroya nereye güzel bir gitar yaptırıyor? Bilgimiz yoksa insanları yanıltmayalım. Güzel bir el yapımı klasik gitar 1500-2000 eurodan başlıyor piyasadan haberiniz yoksa, bahsettiğim Türkiye fiyatları.

Yorum

fabrikasyon bile olsa gitarı dinlemeden almayın derim ben.
                  ama illa alacaksan ispanyada bir tanıdığın olması, ya da satıcıyla birebir iletişime geçmen gerekir, başka türlü zor olur. satıcı paketin üzerine "hediye" ibaresi düşmeli. hediye olarak dahi gümrük ödememen için 300 euro'yu geçmemesi gerek. üzerinde 300 euro'nun altında fiyat belirten bir fatura olmalı. tabi ispanyada bir tanıdığın varsa onun paketleyip göndermesi çok daha uygun olur. bu arada diğerlerini bilmiyorum ama alhambra'nın pek çok çeşidi türkiyede var.
                  gönderi ücreti de en azından 150 lira civarı tutacaktır, aradığın gerçekten bulunmayan birşey değilse bu riske girmeye değmez derim.
                  eğer 1000 euro civarı pahalı birşey arıyorsan, 1 haftalık ispanya tatili öneririm.

Yorum

çalmadığım,dokunmadığım gitarı asla almam.

Yorum

Ben internet üzerinden ispanyadan manuelcontreras getirteceğim yaza 2009 ortalarında. Getirten arkadaşlarımda var sorun çıkmadı şimdiye kadar.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                      Initializing Tabs & loading Content...
                      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                      X