Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Unplugged

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Unplugged

Arkadaşlar diğer konu başlıklarında bulamadım eğer böyle bir başlık varsada şimdiden affola. Takamine EG523SC elektro akustik gitarım var.unplugged tarzı çalmak istiyorum. Yani o videolarda dinledğiniz akustik gitarın o muhteşem sesinden yararlanmak istiyorumm. Çıplak sesle alamadım o tadı. Laney marka bir akustik gitar amfisi (20W) ve dinamik mikrofon almayı düşnüyorum. sizce bu ekipmanlara sahip olduğmda unplugged çalabilir miyim ?

Amfinin üzerinde chorus, delay, reverb gibi efektler varsa onları biraz karıştır... Yoksa, bu tür efekt pedalları deneyebilirsin... Videolar dediğin videolar ne bilmiyorum ama "unplugged in New York" gibi video kliplerdeki şarkılar çoğu zaman mixaj-mastering vb. işlemlerden geçmiş oluyor... Bir gitar, bir amfi, bir mikrofon ile benzer tonlar alman zor

Yorum

Evet Unplugged in New york , Boyce Avenue , vs. kast ettiğim bu tarz. Dediğin efektler var. Sağol bilgin için

Yorum

Efekt amfi falan Unplugged felsefesine ters şeyler bunlar, vur tele ne çıkarsa bahtına

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
        X