Duyuru

Collapse
No announcement yet.

1000 liraya kadar elektro akustik gitar

Collapse
Bu konu kapandı.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme 1000 liraya kadar elektro akustik gitar

1000TL ye kadar elektro akustik gitar önerileriniz?
    5 senedir klasik ve elektro gitar çalıyorum. Bu hafta içindebir akustik gitar almayı planlıyorum.
    Bu sene bi kaç kayıt yapmayı düşünüyorum , amfi performansı da önemli, çıplak sesi de.
    Görünüşü de az çok önemli. Fender C60-Ce çok hoşuma gidiyor mesela. Tonu da tatlı almayı düşünüyorum,ama mydukkandaki gitarla benim mağazada baktığım farklı, nasıl oluyorsa

Başka önerisi olan?
    Son güncelleyen MaLiBu_G3; 12-09-2010, 16:00.

Ben LAG T400 DCE almayı plânlıyorum, ona da bir bak istersen, Zuhal'de 1061 TL

Yorum

Takamine Eg 440 sc alıyorum bu hafta içinde,olumsuz düşünen var mı?
      Son güncelleyen MaLiBu_G3; 14-09-2010, 10:04.

Yorum

dostum ibanez aw140qmece denedinmi inanılmaz bi tonu var klavyesi elektro klavyesi gibi çok kaliteli bir gitar ben sattığım için söylemiyorum git sıfırını al paran varsa

Yorum

Valla bence fendere falan bulaşma, amfiyle çok iyi olsalar da amfisiz tonları yetersiz deniyor.
          Takamine öneririm özellikle.

Yorum

Ne Takamine'si abicim yahu ! Gecen bir ve ya iki hafta once tuneli bu tarz bir istekle gezdim. Birsuru akustik gitar denedim ! Takamine G serisi falan Cort'lardan tutda Ibanez'ine Epiphone'una Lag vesaire En son Senkop'a girdim. Abi orda bitane Walden denedim. Uff dedirtti bana tane tane tertemiz ses. Ses tahtasi sedir ! Klavye super rahat ! Yani onerim odurki Walden'ide goz onunde bulundur. Gideceksin deniceksin hangisi icine sinerse onu alacaksin abi akustik gitarda.
            Son güncelleyen CooLye; 21-09-2010, 20:13.

Yorum

Evet denemeden almam kesinlikle ama neyi denemeliyim fikir almak istedim açıkçası

Takamine eg 440 çıplak ses olarak hoşuma gitti, fenderden sonra denedim tonu daha hoş,daha hacimli, sanırım doğru kelime bu

ama rengi ve kasa tipiyle ilgili sorunlarım var biraz fenderin o klasik görüntüsü çok hoşuma gitmişti, sonuçta tamamen içime sinmesi lazım, aşık olamadım henüz bu gitara..
              http://www.google.com.tr/imgres?imgu...w=1280&bih=685

söylediğiniz model ibanezi ve waldeni denemeye çalışacağım.

Yorum

1000 liraya kadar demişken, mydukkan dan 1000 lira civarı gitar düşünen varsa bakınız..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                X