Duyuru

Collapse
No announcement yet.

500-700 TL arası elektro akustik

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme 500-700 TL arası elektro akustik

arkadaşlar 500 ile 700 tl arası akustik gitar almayı düşünüyorum cort ibanez veya takamine gibi modeller var aklımda kullanıp da beğenen veya bilen var ise fikirlerini bekliyorum şimdiden teşekkürler....

Yarın kısmet olursa Ibanez AEL40SE modeli elime geçecek, bir değerlendirmesini yapacam, bu modeli önerebilirim. Yamaha APX500 bulabilirsen şiddetle tavsiye ederim.

Yorum

ibanezlerin çalımı güzel özellikle AEL serisinin ama dezavantajları malzemeleri. benim eski akustiğim AEL10 bana epey sorun çıkarmıştı. Benim tavsiyem Cort SFX 5 NAT (600 civarı fiyatı var)

Yorum

arkadaşlar öncelikle fikirleriniz için teşekkür ediyorum yamaha apx 500 modelini ilk sıraya koydum şu anda fakat takamine önerenler de oldu G serisi *** fiyat aralığıma uyuyo sanırım sizce ne yapmalıyım takamine yamahaya veya ibaneze göre daha mı iyidir ?

Yorum

Takamine marka bazında genel olarak hem Yamaha'dan hem de Ibanez'den daha iyi, detaya indiğimizde üzerinde durulacak husus hangi markanın hangi serisini alacağımızdır. Yani Takaminenin en alt serisinde olan bir ürünü almaktansa ( yaklaşık 1300 TL altında olanlar ) yazmış olduğum ürünleri almak, vermiş olduğunuz fiyat/performans aralığında daha mantıklı görünüyor.

Yorum

IBANEZ AEL40SE marka gitarıma dün nihayet kavuştum, işçilik kalitesi, özellikle çıplak ses yüksekliği ve tınısı 10 numara, neye göre tabi ki fiyatına göre. 50 watt gücünde bir elektro gitar amfisine bağlayp kısa süreli bir test etme şansım oldu, performansı geçekten iyi, tabi ki akustik gitar amfisi olmadığı için tam bir performans yorumu yapamam. Yıllardır admira klasik gitar ve washburn elektro gitar çalan biri olarak, klavyesinin bombesi biraz daha az olabilirdi, biraz sert bir klavye, ama zamanla alışılacak bir şey. Klasik gitarımın klavye arkası daha az bombeli. Gövde gerçekten büyük, tını ve yalın ses için çok büyük avantaj, fakat çabuk yorulmanıza sebep oluyor. Genel olarak, görünüşe önem verenler için çok şık görüntüsü ve tınısı ile, fiyat/performans açısından çok başarılı bir ürün.
            Son güncelleyen thief_tr; 07-01-2010, 12:51.

Yorum

cann_er isimli üyeden alıntı Mesajı göster
              arkadaşlar 500 ile 700 tl arası akustik gitar almayı düşünüyorum cort ibanez veya takamine gibi modeller var aklımda kullanıp da beğenen veya bilen var ise fikirlerini bekliyorum şimdiden teşekkürler....
              cort cec 7 öneririm gerçekten çok iyi bir gitar ben kullanıyorum 1 senedir çok memnunum :tap:

Yorum

IsrarLa Yamaha APX 500 diyorum.Seni üzmeyecektir.

Yorum

LAG yeni girdi piyasaya bence bir dene yamahanın modeleri genelde konra plak üğzerine kaplama ben üzerlerine preamfi taktığımdan biliyorum çok iyi bir lag albilirsin

Yorum

geçenlerde fender classic design cd280s deneme fırsatı buldum gayet güzel ve verilen parayı hakkediyor bence

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    Initializing Tabs & loading Content...
                    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                    X