Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Akustik gitarlar hakkinda genel bilgi

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

ya arkadaşlar ben bir senedir klasik gitar çalıyorum ama klasik parçalardan bıktım. Şu sıralar akustiğe merak saldım ama benim için uygun olur mu bilmiyorum. Sizce akustik gitar çalmaya başlayayım mı ya da zorluk çeker miyim?

Yorum

Bu konu daha önce açıldı mı bilmiyorum ama yine de sorumu sizinle paylaşmak istiyorum..

Ben bir süredir klasik gitar çalıyorum. Arpej, ritim, solo... Üçünü de yapabiliyorum. Yeni bir gitar almak istiyorum. Aklımda akustik gitar ve elektro akustik gitar var. Önce iyi olmayan bir gitar alıp sonra değiştirmek gibi bir şey düşünmüyorum, almışken iyi alayım diyorum. Sizce bu doğru mudur? Aklımda akustik gitar ve elektro akustik gitar var. Akustik gitar ve elektroakustik gitar arasındaki farklar nelerdir? Elektroakustikte amfi zorunlu mudur? Akustik veya elektro akustik çalarken pena ile çalmak neyi değiştirir?

Önerdiğiniz gitar türünü, gitar tavsiyeleriyle birlikte yazarsanız sevinirim.

Yorum

paran varsa alabilceğin en iyi gitarı alabilirsin bu senin bileceğin iş akustikle elektro akustik arasında amfi çıkısı dışında bir fark yoktur elektro akustik için illa amfi gerekmez normal seside gayet gürdür jumbo kasa bir akustik kadar olmasa da. penasız zaten çelik teller olduğu için uzun çalma da parmakların acıyabilir ve penayla daha gür ses çıkarırsın parmaklarını da zor arpejlerde tercih edebilirsin evet benim diyeceklerim bunlar

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Çalışıyor...
        X