Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Elektro Akustik - Tavsiye?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Elektro Akustik - Tavsiye?

Birkaç gün içerisinde elektro-akustik gitar almayı düşünüyorum. Uzun süredir araştırmama rağmen aşırı şekilde kararsız kaldım. Bütçem maksimum 600 ytl. Düşündüğüm modeller yamaha apx 500, ibanez aeg10, cort sfx5 ya da bu civarlarda ovation, takamine. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim...

ibanez aw serilerine bakabilirsen gercekten iyi gitarlar

Yorum

Bende aynı durumdayım seninle elimde fender marka bi akustik gitar var uzunca bi süredir bende ve eski sahibide epeyce kullanmış değiştirmek niyetindeyim şu sıralar araştırdım biraz EPIPHONE EJ200-CE jumbo kasa ya da WHASBURN J28SCEDL jumbo kasa almaya karar verdim ancak henüz deneme fırsatım olmadı epiphone 700 ytl whasburn 1000 ytl civarında bu iki cihazdan birini kullanan ya da deneme şansı olmuş arkadaşların tavsiyelerini şiddetle beklerim bi kaç sitede daha yazdım geri dönen olmadı bu konularla ilgili şimdiden teşekkürler.

Yorum

Ibanez aw serisini denedim gerçekten hem çıplak hem de amfi sesleri çok güzel. Özellikle çıplak seslerde açık ara üstünler diğer modellerden.

Yorum

ötekileri denmedim ama bende ibanez aeg10e kullanıyorum anfi sesi çok iyi

Yorum

bende elektro akustik gitar alacağım 600 700 liraya kadar iyi ses veren elektro akustik önerebilirmisiniz ?

Yorum

bugün zuhal müziğe gittim ve ibanez ael40se aldım. muazzam bi gitar fiyatına göre. satan adam da övdü bayağı ve tavsiye ederim cidden. aw serisiyle çok arada kalmıştım ama bunun tonları daha canlı geldiğinden bunu seçtim. jumbo kasa olduğundan dolayı yüksek çıplak sesi var ve görünümü çok hoş. bi dene derim bence beğenirsin...

Yorum

ilgin için teşekkür ederim ama henüz akustik ilie flamenko arasında kaldım kararımı tam veremedim.

Yorum

Alacak olsam kesinlikle cort sfx serisinden birini alırdım...

Yorum

akustik gitarda barcelona markası için ne düşünürsünüz??

Yorum

Herkese Merhaba. Ben bugün Epiphone AJ 200E aldım. Elektro Akustik fakat manyetik veya ekolayzıra sahip değil. Sadece gövdenin sağında input yeri mevcut. Gitardan memnunum. 350 Euro'ydu ama babamın tüccar olması sayesinde yarı fiyatına satın aldık. Bu gitarın ortasına manyetik yerleştirildiğinde çok güzel verim alacağımı düşünüyorum. 1950 ve 1960larda blues müzisyenleri manyetikleri bu şekilde yerleştiriyorlardı ve çok kaliteli bir tona sahiptiler. Ama gitarın beğenmediğim yönü bas seslerinin fazla olmaması. Daha önce kullandığım bazı akustik gitarların bas tonları oldukça dolgundu, bunun öyle değil ama bu çok büyük bir sorun değil. Alabilirsin seni üzeceğini düşünmüyorum. Jimi Hendrix bile bu gitarlardan kullanmıştı. Linkte başka bir gitar var ama manyetiklerin nasıl yerleştirilebileceği gayet açık ve net.

Yorum

valla ben olsam yamaha apx 500 veya fenderin akustiklerinden birini alırdım çünkü fender ve yamahanın akustikleri muhteşem zaten yamaha apx 500 ün üst serilerinden birini emre aydın kullanıyor onun için ben olsam yamaha veya fender alırdım

Düzenleyen - oguzhansen on 05/10/2008 12:22:35

Yorum

oguz92 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                          akustik gitarda barcelona markası için ne düşünürsünüz??
                          *** bulabilrsen el yapımını bul barselona malının tavsiye ederim olabilir.

Yorum

ibanez talman serisi nasıl arkdaşlar yorumlarınızı bekliyorum..

Yorum

crafter fx serisi iyidir.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                              X