Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cubase Ezdrumer sorunu

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Eğitim Cubase Ezdrumer sorunu

Arkadaşlar Cubase SX kullanıyorum ve ezdrummer eklentisi var bir sorum olacak çalan davul partisyonunun metronomunu nasıl ayarlıyacağız bu program kendi kafasına göre bi metronomda çalıyor partisyonları

eğer davulu sen yazmadıysan ve ezdrummer daki bi loop u cubase de bi mıdı kanalıda aktarıp çalıyosan resimde gösterdiğim tempo kısmında ; tempo track yazısına tıklayıp fixed konumuna getirerek 120,000 olan metronomu elinle istediğin şekilde ayarlayabilirsin. tabi bu bütün kanalların temposunu etkiler.

Yorum

Teşekkür ederim bir sorum daha olacak son daha önceden ezdrummer i sorunsuz kullanıyordum bilgisayara format atıp tekrar kurduktan sonra cubase Sx ve ezdrummeri tekrar kurdum fakat cubase'in içinde VST sekmesinden ezdrummer'i seçtiğimde program hata veriyor ve kapanıyor sorun belki cubase dedir diye düşündüm ve FL Studio yu kurdum ve aynı şeyi ordada yapıyor çok canımı sıktı bu durum haliyle böyle bi durumla karşılaşan veya çözümü bilen birileri varsa eger yardım ederse çok sevinirim

Yorum

işletim sistemini değiştirdiysen belki sorun yapabilir cubase. onun dışanda önerebileceğim cubase ve vst leri kurduğun sürücünün aynı olmasına dikkat et.birde cubase sx3 kullan.

Yorum

metallicastic isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          işletim sistemini değiştirdiysen belki sorun yapabilir cubase. onun dışanda önerebileceğim cubase ve vst leri kurduğun sürücünün aynı olmasına dikkat et.birde cubase sx3 kullan.
          İşletim sistemimi değiştirmedim Vista kullanıyorum aynen dediğin gibi Cubase Sx3 kullanıyorum sorunun sebebi ne anlayamadım.Teşekkürler bu arada

Yorum

ezdrummer ı silip tekrar yükle birde. çünkü fl dede aynı problemi yaşamıssın.belki düzelir.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
            X