Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cubase Kursu

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Cubase Kursu

Arkadaşlar bilmem katılırmısınız ama biri çıkıp cubase guitarpro v.b gibi kayıt programlarının tam olarak nasıl kullanılacağı hakkında ve yanında kayıt cihazlarının da ayrıntılı olarak anlatıldığı bir kurs açsa ya da ders verse bayağı ilgi görür diye düşünüyorum ben internette baktım ama göremedim hatta ismide şöyle olabilir

'Kayıt Programları ve Teknolojileri' kursu

Ne dersiniz?

Bende okuduğum üniversitenin hocalarından birinin hazırladığı ufak bir ders pdfsi var, umarım işinize yarar;

İndirmek için tıklayın
    Son güncelleyen shnicx; 23-07-2009, 09:52.

Yorum

-Cubase Sx3.02
      -Fl Studio
      -Guitar Pro
      -Logic 8 dersleri verilir...
      -Kayıt Cihazları(Mic,Ses Kartı,Mixer,Analog,Digital Kayıt Ekipmanlar)
      İletişim: 0506 836 81 86 (İzmit/KOCAELİ)

Yorum

Cubase reason öğrenmek istiyorsanız..

Merhaba;

Ben Bilgehan istanbul mecidiyeköyde oturuyorum. Aşşağıdaki konular hakkında özel ders veriyorum. ilgilenenlere;

*Cubase
        *Reason
        Kayıt teknikleri
        Kompozisyon teknikleri
        yani lafı uzatmadan a dan z ye bi synthesizerdan istenilen ses nasıl alınır, midi bağlantıları nasıl yapılır real time

processing nasıl yapılır vstler... hepsinde tecrübelerim var 10 senedir fln uğraşıyorum. aşşağıda basitce bir iki demo

dinleyebilirsiniz:

(realtime processing and instrument recording)

(kompozisyon, mixing, cubase içinde reason ve diğer vstler parça tamamen bana ait)

bu ikisinin yeterli olacağı kanaatindeyim.
        dersler benim ev studiomda **** başka biyerde de yapılabilir. reason için 5(200lira) cubase için 10(350lira) saat anlatım

olur. Sizin seviyenize ve isteğinize göre dersin şeklini belirleriz. Hoşcakalın

sayilgan@itu.edu.tr
        05336597182

Yorum

shnicx isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Bende okuduğum üniversitenin hocalarından birinin hazırladığı ufak bir ders pdfsi var, umarım işinize yarar;

İndirmek için tıklayın
          Ders notları gerçekten çok işime yaradı çok teşekkürler paylaşım için devamı varsa paylasabilirmisiniz.

Yorum

Landser isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            Ders notları gerçekten çok işime yaradı çok teşekkürler paylaşım için devamı varsa paylasabilirmisiniz.
            Malesef, bende olan kısmı da o kadar üzgünüm.

Yorum

teşekkür

shnicx, paylaşımın için teşekkürler... aradığım bir konu idi...

Yorum

Arkadaşlar kolay gelsin..

Medya mühendisi isimli prodüksiyon firmasında müzik editörü olarak çalışıyorum..
                çalışmalarımda cubase kullanıyoyrum ve çalışmalarımdan birini aşağıya link olarak attım aklınıza takılan hertürlü soru için
                batufirat@gmail.com adresinden tarafıma ulaşabilirsiniz

Sevdiğiniz videoların ve müziklerin keyfini çıkarın, orijinal içerik yükleyin ve tümünü YouTube'da arkadaşlarınızla, ailenizle ve dünyayla paylaşın.

Yorum

ders notları pdf olan dostum. hocanın paylaştıklarını satır satır yazdım. allah razı olsun. cok cok işime yaradı.. cok tskler devamlarını beklıyoruz:=)

Yorum

MMA da ses kayıt teknolojileri kursu var. Cubase de öğretiyorlar.

Yorum

Effective stüdyolarında cubase eğitimi var, katılanlara steinberg sertifikası veriliyor. eğitim biraz daha sektöre yönelik o yüzden küçük gruplarda yapılıyor. adresi aşağıda
                      EFFECTive; Sound design ve 3D animasyonları, konsept projelerde birleştiren bir prodüksiyon stüdyosudur. Özellikle 3D video mapping gibi Event projelerinde yaratıcı fikirleri hayata geçirir.

Yorum

şu cubase ders anllatımını tekrar bulabilr miyiz

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                        Initializing Tabs & loading Content...
                        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
                        X