Duyuru

Collapse
No announcement yet.

bas pedal

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• bas pedal

bas efekt ve wah pedali istiom.ama nasil,ne marka,iyi mi kötü mü pek anlamiyorum.**** bana kaça patlar acaba?bilenler....

bas efekt dediğin, bi compressor bi de EQ alırsın heralde onun yanında belki bi phaser olabilir ve tabi isteğe bağlı olarak Jim Dunlop Auto-Q Bass deneyebilrsin... herbiri tamam olunca bi de bass wah diicen onu da dunlop al... zaten bi tanedir onda bass wah modeli... beyaz olanı alıcan... şimdi bi compressor ikici el 50 USD den hesapla bi de EQ desek o da 50 dolar olsa temiz bi 2. el etti 100... iyi bi phaser dersen ya mxr alıcan ya da electro-harmonix bu aletleri 2. el bulmak zor o yüzden minimum 110 usd çıkart.. etti 210 USD bi de bass wah dedik 400 civarı bişii oldu... haa tabi auto-q'yu geçtin diiceksin... onu gidip denemen lazım ya wah alıcan ya da auto-q.. ama bana sorarsan bi gitarist olarak bile auto-q derim... bass ve gitar modelleri ayrı ayrı... aletin olayı dalga ve frekansları şiddet ve boylarına kadar ölçerek efekti ona göre vermesi tabanlı yani biraz manyak hatta biraz diil sapık bi alet.. sen en iisi bundan al... ama bunun yerine wah da alsan yukarda yaptığımız setup'la yarışıcak basçı tanımıyorum... ayrıca comp ve eq pedallarını 2. el tertemiz satan tanıdıklar da war... dilersen telefonlarını veririm...

Yorum

ya benim erkek arkadaşıma pedal(bass için) almam gerekiyor fakat ben pedaldan falan anlamıyorum bana yardımcı olur musunuz? yani ne alabilirim fiyatları nedir?

Yorum

ben şahsen satıorum sen bana msnni wer en ucuz ve kaliteli bişiy ayarlarız ok

Yorum

satılık 1 haftalık kutusunda boss geb-7 kutudan sadece 1 kere çıkardım zuhalden aldım hiç kullanmadım ilgilenenlerle görüşürüm..

Yorum

boss v-wah alabilrisn hem elektro hemde bass içinde uygun bir pedal şahsen ben v-wah kullanıyorum oldukçada memnunum

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Çalışıyor...
            X