Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ESP-Guitar

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• ESP-Guitar

esp gitarın sabit konusu yoktu dedim buda benden olsun..

esp gitar hakkında ne söyleyebilirsiniz. güzel gitarlarmı.

muhteşem gitar.. horizon nt2, m2 emg, m2 maverick kullandım enfes klavye muhteşem tonlar=] fender alana kadar esp tavsiye ederim

Yorum

fender alana kadar esp tavsiye ederim
      Enayilik etmisim Fender alarak =(

Yorum

bende hala malmsteen sign la american deluxe strat var ama esp bi ayrı.. kendi başına tonu çok yakın zaten strata farklı bi swich şekli var amfiyle aratmıyo fenderi.. satıyorum zaten malmsteeni

Yorum

peki arkadaşlar ltd nedir..? ltd olan LTD KH-202 (Kirk Hammet) bu gitara 1250 ytl verilirmi...yoksa ibanezin japon kutulu Ibanez RG1527-RB aynı paraya bunumu alırdınız...

Yorum

bende esp m-2 hastasıyım trioya bi bakıma gelmişti abinin elinden aldım hiwatt custom kabin vardı bir de sesi bi duyucaktınızki o günden sonra esp takıntısı başladı esp jackson gibi bir şey bence esp jacksondan daha iiy ve kaliteli hard caseleri ibanez lerinki gibi birazdaha güzel dışı bir de kh-20 var esp nin en iyi modeli diyo biliyorum tasarımı çok hoş fiyatıda m-2 yinede en güzeli bence hala elimdeymiş gibi hissediyorum

Yorum

Şöyle söyliyim bir tanıdığımda ESP KH-2 var anlatılmayıp yaşanan gitarlardan kısaca... Çok iyi bir gitar üstündeki EMG ler sayesindede mükemmel bir ton yakalanıyor. Klavyesi incecik çok rahat... Ancak pahalı tabikide...

Yorum

hayalim.tek kelime

Yorum

metal müziğin kralını yapmak isteyenlere düzgün bir pedal ile şiddetle önerilir

Yorum

arkadaşlar bende ltd f-50 ile ltd ex-50 kaldım. başka yazılarda okuduğum kadarıyla ex-50 hantal bir gitarmış sap öne düşüyormuş ağırlık dengesi değişikmiş. bir arkadaş için araştırıyorum ama yok kaldım. siz olsanız hangisini önerirdiniz ya da alternatif ne sunardınız? ben cort k4 dedim ama... illede tutturdu esp diye ...

Düzenleyen - metALLPica on 19/05/2007 12:08:37

Yorum

peki arkadaşlar ltd nedir..? ltd olan LTD KH-202 (Kirk Hammet) bu gitara 1250 ytl verilirmi...yoksa ibanezin japon kutulu Ibanez RG1527-RB aynı paraya bunumu alırdınız...
                      tabiki prestige.kh-202 o parayı hak etmiyor çünkü gövdesi basswood yani öyle çok güçlü tonar alırım hayaline kapılma ismi var diye.ltd alıcaksan 400'lü serilere bak ya da daha üs modellere.

Yorum

http://www.mydukkan.com/media/aef400fm.jpg

LTD F400 bu nasıl görüntüsü manyak bi gitar...

Yorum

ltd mh400 buna bi bakın.. mümkünse deneyin

Yorum

esp ltd ilişkisi epiphone gibson gibidir bence bir ltd ye okadar para verilmez

Yorum

niye böyle bir kıyaslama yaptın ki? epiphone kötü bir marka mı? her markanın dandik modelleri olacaktır elbet ama bu o markanın kötü olduğu anlamına gelmez. örnek;gibson melody maker.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X