Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ESP Aero...?

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme ESP Aero...?

http://www.espguitars.co.jp/original/espaero/index.html

Bu gitarı bileniniz varmı? (Varsa nasıl?) Türkiye'de varmı?

tavsiye etmem bolt-on ama çok isityosan pera müzikten sipariş verebilirsin getirtmeleri için

Yorum

Hocam yapmayın nasıl bolt-on diye tavsiye etmezsin. amerikan yapımı esp'den bahsediyoruz, bu kadar takılmayın. Arkadaşım o gitar seni beni aşar ve tahminimce ikinci el bir araba alırsın Tr fiyatıyla ve bulman çok zordur bence, ben ilk kez görüyorum, biraz şekilsiz gibi ama elde güzel durabilir. Buralarda bulman zor yani...

Yorum

hocam o kadar para verceksin ve bolt-on ***** akıl karı değil bana göre valla ben şahsen hayatta bolt on bir gitara 3000 den fazla vermem

Yorum

bir gitarın bolt on olup olmaması o gitarın fiyatını haketmesinin göstergesi değildir. şu mantıktan kurtulun artık
          bugün fenderin tüm gitarları bolt-ondur ama çoğu ünlü gitarist fender kullanmaktadır. bu ferrariye 500.000$ verip düz vitesli olmasından şikayet edilmesi gibi bir şeydir.fiyatı bolt-on çok etkilemez.
          Son güncelleyen ogi; 02-05-2011, 17:34.

Yorum

Sonuçta ESP'nin bolt-on'u iyidir. Orada bir sorun yokta ben manyetik modelini ilk defa duydum.

Yorum

Arkadaşlar haklı siz takılmayın Bolt-On u kötüleyenlere. Bütün bağlantı çeşitlerinin kendine göre avantajları var. Ayrıca sadece Fender değil çoğu çok ünlü olsun butik gitar üreticileri olsun bolt on yöntemini gitarlarında (EN iyilerinde de) kullanır. :beer:

Yorum

Aslında bolt-on, manyetik filan hikaye. Ben asıl şeklini beğendim.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                X