Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort EVL-X4

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• xhomeboyx isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bu gitarın mat siyah olması üzerinde parmak izi vb nin en aza inmesi oluyor değilmi,amacını sormuyorum sadece mat siyah olunca parmak izi vb kir izleri üzerinde pek belli olmuyor değilmi?? ilk fırsatta alıcam inşallah bende ayda 100 100 öderim artık nasipse! :gitar: :rock:
    Bende de K6 var aynı renge sahipler parmak izi asla olmuyor parlak siyahlara göre

Not : ayrıca parmak izi olmuyormuş ama üzerinde finish olmadığı için boya dökülmesi/aşınması çabuk gözleniyor o EVL larda.
    Temiz çalmaya, çaldıktan sonra temiz bırakmaya özen gösterecekmişsin. Ha bir de silerken çok bastırmicakmışsn üstaddan alıntı
    Son güncelleyen Kirk-Lee; 06-07-2009, 21:20.

Yorum

• littledevil_35 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Gitarın headstockunda sap ayarının yapıldığı yerde haç işareti mi var ben mi yanlış gördüm?
      o işaret bana kılıç gibi geldi zaten forumda çoğu kişide böyle sölüyor...

Yorum

Gitarın headstockunda sap ayarının yapıldığı yerde haç işareti mi var ben mi yanlış gördüm?
        Bence de kılıç K6 larda klavyede de var ;

Headstock'a bakan yeri kılıcın tutulacak yeri köprüye bakan yeri keskin tarafı olarak düşünülürse kılıc oldugu anlasılıyor sanki
        Son güncelleyen Kirk-Lee; 07-07-2009, 02:16.

Yorum

• Kirk-Lee isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Bence de kılıç K6 larda klavyede de var ;
          Headstock'a bakan yeri kılıcın tutulacak yeri köprüye bakan yeri keskin tarafı olarak düşünülürse kılıc oldugu anlasılıyor sanki
          Evet kılıçmış. Ama ilk başta gözüme öyle geldi. Resim ve açıklama için teşekkürler.

Yorum

Evet kılıçmış. Ama ilk başta gözüme öyle geldi. Resim ve açıklama için teşekkürler.
            Rica ederim benimde merak ettiğim birşeydi alınca görmüş oldum

Yorum

• Bu Gitara ileride Emg Nin Aktif Manyetiklerinden Takmak istersem Sorun çıkarmı Uyar Mı Uymaz Mı TAkabilirmiyim? Açıkçası Pek Fazla bilgim yok bu konuda, Ve bu gitar yazılardan okuduğuma göre harika bir gitar peki ben bu gitara amfi almadan evdeki bilgisayarıma bağladığımda ve Guitar rig ile çalışabilirmiyim?

Yorum

• arkadaşlar x4'üme sticker uygulaması yaptım. ibanez pgm'in üzerindeki f hole lar çok hoşuma giderdi hep bugüne kısmetmiş.. yorumlarınızı bekliyorum.

Yorum

• begendiysen kendin güzeldir hocam..hem sana hemde diğer x4 kullanıcılarına bi soru sorsam 12 perdedeki tel yüksekliğiniz kaç mm?her marka veya kalite gitarda farkı oluyor d..ben biraz ayarlarını bozdum o yüzden soruyorum
                  Son güncelleyen BilgehaNN; 11-08-2009, 22:49.

Yorum

• ya kardeşim ben senin gitardaki gibi çıkartma yapıstırma arıyorum ama bulamadım yardımcı olursan sevinirim

ayrıca o kılıç değil arkadaşlar hac motifi bende arastırdım öyleymiş

pardon haç motifi

Arka arkaya mesaj yazmayınız,yasaktır!
                    Son güncelleyen canKUTTT; 01-09-2009, 20:43.

Yorum

• Merhaba;
                      Aklımda uzun süredir olan bir gitar evl x4.Çok uygun bir fiyata 2. elini buldum ve alacağım.

Haç veya kılıç,eğer sizi rahatsız ediyorsa oraya uygun bir kapak bulabilirsiniz,üzerini zımpara benzeri birşeyle kazıyıp boyayabilirsiniz,çıkarabilirsiniz veya motifin göründüğü yere bileklik gibi birşey takabilirsiniz.O çok problem değil.Eğer ortadaki single coilin çizilmesinden şikayetçiyseniz ve kullanmıyorsanız manyetik vidalarını sıkıp(veya gevşetip) çerçeve hizasına getirip pena darbelerinden koruyabilirsiniz.Eğer klavyedeki işaretçileri beğenmiyorsanız ebayden inlay satın alabilirsiniz(anahtar kelime olarak "sticker inlay").

Yani bu gitarın tonlarını sevip bazı küçük görsel-işlevsel durumlar yüzünden almamak çok saçma bir olaydır.

Yorum

• BULUTBEY isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                        O nota işaretleri ve haç olayı olmasaydı(güzel durmuyorlar) ilk alacağım gitardı evl x4.

Düzenleyen - BULUTBEY on 15/05/2007 13:41:15
                        dostum o haç değil kılıç, o fretlerdeki yıldızlarda pentagon işareti. bildiğim kadarıyla amerikanın bir askeri birliğinin amblemi

Yorum

• http://tr.wikipedia.org/wiki/Pentagram

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                          Initializing Tabs & loading Content...
                          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse