Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort Turkish Edition

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Shnicx in dediği gibi türkiyedeki satış başarısının yanında sanırım kore savaşından kalma bi sempatide olabilir bu gitarların üretiminde.

Yorum

kaç tane üretildiğini nereden biliyorsunuz tamam limited edition olabilir ama kaç tane belki 1000 belki 10?

Yorum

Sudden_deth isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        kaç tane üretildiğini nereden biliyorsunuz tamam limited edition olabilir ama kaç tane belki 1000 belki 10?
        Zamanında gitar ilk çıktığında Cort.gen.tr (su sıralar sanırım kapalı sanırım, cortun türkiye forumuydu) forumunda okumuştum sanırım, detaylı öğrenip tekrar yazarım.

Yorum

Gitarın özelliklerine baktım...Sistem'de dikkatimi çeken birşey oldu TonePoss(Teller gövdenin içinden geçiyor)böyle birşeyi ilk defa görüyorum.Ve manyetiğinden sapına kadar kalite bir gitar.Shnicx'de dediği gibi kore savaşının bi anısı yani bi jest gibi birşeyde olabilir.Eğer öyleyse Cort markası çok düşünceli birşey yapmış Cort'a markasına gerçekten çok ısınmaya başladım...

Yorum

Az kalsın bende bu gitarı alıyordum. Sırf üzerindeki bayrak inlay yüzünden x-th aldım. Daha sonra gitarı alan elemandan, inlaylarin tekrardan klavye üzerinden çıkartılabileceğini veya üzerinin başka inlayle kapatılabileceğini öğrendiğimde biraz da olsa 'ah be ya...' dedim. Gitarın konforunda **** boyasında değilim ama üzerinde kullanılan donanım gerçekten kaliteli ve satın aldığım x-th de de yok (bbiraz eksik oldu ama oldu). Ama x-th de canavar gibi be!

Yorum

manganın gitaristide bundan kullanıyo güzel gitar

Yorum

ee

bence de cok guzel bı alet..
                onu kullanmayı cok ısterdım.. karsıma cıkarsa asla hayır demm:beer:

Yorum

manga'nın elektro gitaristi yağmur bazı konserlerinde bunu kullanıyor bence çok güzel bir gitar.
                  Son güncelleyen black852; 10-09-2010, 20:50.

Yorum

Fiyat bence çok pahalı değil fiyatını fazlasıyla hak ediyor 1400 TL

Yorum

12 tane üretildi. Çok güzel tasarlanabilirdi. Fikir belirtenlerdendim, almayı da çok istemiştim ancak sunumu eksik kaldı. Şu an baktığımda alamadığıma çok da pişman değilim... Cort'u sırf adından hor görenler, sırf adından başka markalara verdikleri paralarla kaybediyorlar.

Yorum

gitarın fiyatı 1400 değilki 1230 lira hatta tünelde 1150 tl teemin ediliyor muş...

açıkacası özellikleri imajı/temsil ettikleri itibariyle hayellerini kurduğum gitar diyebilirim birgün dek gelirde almak nasip olur inşallah.

Yorum

video silnmiş yalnız.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                          Initializing Tabs & loading Content...
                          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse