Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort Kullanıcıları Kulubü

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Cort x1 aldım ve x2 ile sadece ağaç farkı var diyorlar ne kadar doğru? **** farkları neler?

Yorum

• Cort X-11 i satıyorum. Yanında AmpteQ LG15R Amfi İbanez DS7 Distortion verilecektir. İlgilenenler pm atsınlar. İkinci el sayfasına da başlık açtım ayrıca oradan fotoğraflara da bakabilirsiniz.
      Son güncelleyen Onur Akceylan; 04-05-2013, 11:16. Sebep: Yazdığınız mesajın tümünde bold-kalın kullanımı yasaktır!

Yorum

• Merhabalar, ben Emre... Yakın zamanda elektro gitara başlamayı düşünüyorum(herhangi bir gitar deneyimim yok), sizden bilgi almak isterim. Öncelikle forumda yeniyim, neyin ne olduğunu daha tam kestiremedim, yakında çözerim ancak gitar konusunda acele etmem gerektiğinden forumu fazla araştıramamış olabilirim, kusura bakmayın. Tarzım Blues, Rock ve biraz da Metal(diğerlerine göre daha arka planda). Yaklaşık bir hafta öncesine kadar Cort x6 düşünüyordum fakat bütçeyi biraz zorlayabileceğimden M600 ve M600T arasında kaldım. Cort un kendi sitesine baktığımda manyetik farkı olmadığını gördüm. İki gitarda da "Duncan Designed Chrome Covered HB102N Humbucker Manyetik" kullanılmış fakat çeşitli yerlerde EMG manyetikli olanlarını da gördüm. Sanırım birçok çeşidi var.(4C müzik sitesinde M600 diye arama yapınca karşınıza çıkıyor.) Sizden ricam bana M600 ile M600T farkını söyleyebilir misiniz? Tremolo kolunu kullanmak isterim açıkçası ama hareketli köprünün sabit köprüden ses, ton, kalite vb. farkları var mıdır? Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Tekrar özür diliyorum, bu konudan daha önce bahsedilmiştir mutlaka ancak söylediğim gibi acelem olduğundan forumu aramaya fazla vakit ayıramadım. Yardımlarınızı bekliyorum, iyi geceler...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
        Initializing Tabs & loading Content...
        Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
        X