Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort Kullanıcıları Kulubü

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Cort Kullanıcıları Kulubü

Arkadaşlar baktım Cort başlığı var..Çok güzelde bilgiler var ..Fakat o bölümde Cort kullanmayan arkadaşlarda mesaj yazmışlar ya da çok eski mesajları da var..

Ben burada şu an Cort kullanıcılarını bekliyorum..

Yakında bende Cort sahibi olcam inşalah.

Lütfen sadece Cort kullanıcıları kullansın bu bölümü..[ Admin ve moderatör arkadaşlardan da bir rica konu kilitlenmezse ve çöpe gitmesse mygitar Cort birliğinide oluşturmuş olacağız inşalah ]

Bu arada Cort X-2 kullanıcıları bana biraz gitarı anlatabilirse çok memnun olurum..şimdiden teşekürler..

Hemen geleyim bende bi cort kullanıcıyım 3 günlük olmama rağmen.
    Ama çok sewdim gitarımı iiki almışım diyorum.
    Cort gerçekten ii gitarlar üretiyo.

Yorum

*** ben de cortX2 almayı düşnüyorum yanında da marshall 10W ikiside beni çok iyi götürür die düşünüyorum ha bir de wahburn cort arasında çok kaldım ama tabii ki cort!

Yorum

bendede x2 var klavyesi cok rahat bi gitar oellikle akustikten sonra cok rahat rahat geldi keske direk elektrodan baslasaymısım diyorumm..

Yorum

bendede x2 var klavyesi cok rahat bi gitar oellikle akustikten sonra cok rahat rahat geldi keske direk elektrodan baslasaymısım diyorumm..
          bende çok kararsız kalmıştım elektrodan mı akustikden başlayayım diye maa akustikle başladım şimdi de elektroya geçmeyi istiyorum.

Elektro bana [hiç çalmama rağmen] Akustik gitardan kolay geliyor..

Yorum

Kolay tabi ben klasikle başladığım için farklı gelmişti klavye biras ama sen akustikle başlamışsın fazla fark hissetmessin.***** bu arada gitar işi karar verdin mi?

Yorum

Kolay tabi ben klasikle başladığım için farklı gelmişti klavye biras ama sen akustikle başlamışsın fazla fark hissetmessin.***** bu arada gitar işi karar verdin mi?
              cort

iyice şu cort x-2 cort x-6 özelliklerini bir anlatıverin bende karar vereyim bakalım..

Yorum

ben de x 6 almyı düşünüyorum.x2 den farkı floyd rose var.ekstradan bir single coil manyetiğe sahip.manyetikleri daha iyi.genel olarak ağaç ve elektronik aksam açısından x2 den üstün bir gitar.siyahı çok güzel.tek problem floyd roseun akort kaçıırması olabilir.artık onuda kibar kullanacaksın.amfi ise roland cube 15

Yorum

ben de yaz sonunda x2 alacam işallaho zaman katılırım CortClub'a

Yorum

Arkadaşlar cort gitarları hakkında en detaylı bilgileri www.cort.co.kr ve cort.gen.tr adresinden alabilirsiniz

Yorum

bende cort kullanıcısıyım.dün aldım daha yeniyiz yani...G260B var bende.güzel gitar ama daha çalamıyorum.kursa başlıyıcam inşllh.bu forum olmasaydı cort diye bi markanın varlığından habersiz olucaktım.Sorduğum sorulara cewap veren tüm arkadaşlara çok teşekkürler....

Yorum

bende cort kullanıcısıyım.dün aldım daha yeniyiz yani...G260B var bende.güzel gitar ama daha çalamıyorum.kursa başlıyıcam inşllh.bu forum olmasaydı cort diye bi markanın varlığından habersiz olucaktım.Sorduğum sorulara cewap veren tüm arkadaşlara çok teşekkürler....
                        Yeni gitarın hayırlı olsun arkadaşım.
                        Güle güle slipknot cover'lamalar.

Yorum

Ben de Cort X6 var + roland cube 15 idare ediyoz be bi master of puppets soundum var var ya üff
                          X6 ile ilgili sorularınızla ilgilenebilirim. Ama renk sormayın siyah siyah gitarist adam siyah gitar alır :P

Yorum

hayırlı olsun yeni gitarın

Ben de Cort X6 var + roland cube 15 idare ediyoz be bi master of puppets soundum var var ya üff
                            X6 ile ilgili sorularınızla ilgilenebilirim. Ama renk sormayın siyah siyah gitarist adam siyah gitar alır :P
                            x6 yı şöyle güzelce bir anlatmanı isteyebilirmiyim.
                            kendi tecrübelerine dayanarak hangi parçalarda daha verimli bir gitar
                            bi de gitarda ne yok ne var?
                            ve gitarda ki sorunlar neler?

renge gelincede siyah renk güzelde çizildiği zaman çok belli ediyor çizik kendini
                            benim rengim metalik kırmızı

Yorum

X6'ım var (2006)

Distortion u süper
                              coil tap sayesinde süper yumuşak tonlar alınıo

floyd rose ile ilgili sorunlara şunu desem yeterli olucak sanırım

1 hafta boyunca abanıp durdum tremolo koluna hoca hiç bozulmamış akord u dedi

Çok sağlam bi gitar gitara yeni başlıcaklar için çok ideal ve güzel x2 ye tercih ederim ben ama orası sizin bilceniz iş

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X