Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort G250 kullanan bilgisi olan varmı?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Cort G250 kullanan bilgisi olan varmı?

Cort G250 Hakkında bilgisi olan ve yahut kullanan ve yahut kullanmış eline geçmiş kurcalamış olan varsa bilgilendirsin beni lütfen rica ediyorum

Ben G250 kullanıyorum(solak) tek hambucker ve 2 single var sert tonları iyi cleanleri daha 1 güzel kesinlikle tavsiye ederim memnun kalırsın

Yorum

arkadaşım bende cort g110 var. ve o kadar memnunum ki gitara ilk başladığımda aldım. şuan değiştirmeyi düşünüyorum ama arkadaşın dediği gibi 1hum. 2 single var ve singler gördüğüm kadarıyla aktif. ham. kapalı ama olsun neyse kesinlikle ben alt modelinden memnun olduysam bi üst modelinden mantıken sen memnun olursun
      :rock::rock:

Yorum

omer54 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        arkadaşım bende cort g110 var. ve o kadar memnunum ki gitara ilk başladığımda aldım. şuan değiştirmeyi düşünüyorum ama arkadaşın dediği gibi 1hum. 2 single var ve singler gördüğüm kadarıyla aktif. ham. kapalı ama olsun neyse kesinlikle ben alt modelinden memnun olduysam bi üst modelinden mantıken sen memnun olursun
        :rock::rock:
        Yalnız onlar pasif manyetikler, kapalı görüntüsü yanıltmasın sadece dizaynı öyle.

Yorum

Strangers isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Yalnız onlar pasif manyetikler, kapalı görüntüsü yanıltmasın sadece dizaynı öyle.
          arkadaşım bu pasif ve aktifler neye göreydi bi yardımcı olabilir misin ? nasıl anlıyorduk ? ben bi yerde duymuştumda öyle söyledim.
          :gitar:

Yorum

arkadaslar bende bu gitarı almak istiyorum ayrıca bu gitarın yanında 150 tl civarında hangi amfi iyi gider?

Yorum

Ben de bir süre g254 kullanmıştım, hiç şikayetim olmadı. açıkçası parasının karşılığını kesinlikle veren bir aletti. g250yle ağaç ve manyetik olarak aynı özellikteler. ben onun da guzel olacağını düşünüyorum

Yorum

eğer yeterli paran varsa g250 al bence elime almışlıım var cleanleri iyi ama o kadar para veremem ******* (yaklasık 520 tl ) g210 alabilirsin paranın kuruşu kuruşuna hakkını verir ve BENCE g250 ile aralarında fazla fark yok

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                Initializing Tabs & loading Content...
                Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                X