Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort EVL-K4

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• akordu adam gibi yapıp kilitleride kullanırsanız akord falan kacmıyor anca yazın sıcaklardan dolayı tellerde gevşeme yapar o da normal yanii...

Yorum

• elinde satılık cort evlz4-x4 veya k4 olan varsa satın alacam yardımcı olun

Yorum

• Son 6 aydır sahip olduğum elektro gitarım, parasının karşılığını fazlasıyla veriyor 2.el daha garantisi bitmemiş bir k4 ü 400 tl ye aldım kozmetik olarak 0 hatası olan bir gitar. Bu gitarı almak için 400km yol yaptım değdi mi ? KEsinlikle değdi

marshall cdfx15 anfi ve boss ge7 ve metalzone ile kullanıyorum...
        tonları bence çok güzel, set yumuşak balansı serte daha yakın sert riffler daha bi güzel çıkıyor. akort kaçırmak gibi bir sıkıntısı yok. **** en azından bende yok kilitleri gevşetip düzgün bir akort çektiğimde çok uzun süre akort kaçırmıyor.

Parasının hakkını veren bir gitar. Almayı düşünenler gönül rahatlığıyla alsın...
        Son güncelleyen PsyGuitarist; 26-04-2011, 10:34.

Yorum

• Arkadaşlar bu gitarı yaklaşık 1 sene önce 320 liraya aldım(tabi ikinci el). Akord kaçırma sorunu var genel olarak ama tonları gayet hoş ve beklentilerinizi karşılayabilecek bir gitar.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          Initializing Tabs & loading Content...
          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
          X