Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort EVL X-4 Yardım

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Lütiye Cort EVL X-4 Yardım

Arkadaşlar evl x4 ümün jack girişinin yanında çarpmadan dolayı boya kalkması oldu ne yapmam lazım ? Bana ne kadara patlar ? yardım ederseniz sevinirim

Arkadaşlar merhaba. Bir tane cort Evl x-4 buldum. Gitar çok güzel gözüktü gözüme ve biraz bende kalacak ama birkaç sorunu var. yardımlarınızı bekliyorum.
    1)Potanslardan tone potansı çıkıyor ve çalışmıyor.Potansı iptal etsem de olur sorun değil. sadece ucuz çözüm yolu bulunur mu?
    2)Saptaki kilitlerden 2'si yalama yapmış. Kilitlenmiyor.Nasıl yapabilirim veya kilitleri tamamen değiştirmem sorun yaratır mı?
    3)Eşikteki floydroselardan ince mi'nin vidası kayıp.(ayar vidası değil içteki vida).Ses kaybı yapmıyor fakat görüntü kirliliği yapıyor.

Arkadaşlar bu 3 sorun için bana yardım edebilecek kişi varsa çok memnun olurum acil yardımlarınızı bekliyorum.Gitar bende 1 hafta kalacak. YAptım yaptım yapamadım geri vermek zorundayım.Gitar da ucuz bir fiyat değil. Oyüzden üstüne düşüyorum. Şimdiden teşekkürler.
    Son güncelleyen Berk_07; 10-05-2011, 21:09.

Yorum

Berk
      1.Potans düğmeleri pahalı değil sadece orjinalini bulamazsın.Arkadaşta yaptırdı 20 lira tuttu.
      2.Floyd Rose Cıvataları lazım sanırım.Uygun boyutta bul.Değişmesi çok pahalıya mal olmaz sanırım.
      3.Buna cevabım yok

Umarım yardımcı olurum

Yorum

hammett55 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Berk
        1.Potans düğmeleri pahalı değil sadece orjinalini bulamazsın.Arkadaşta yaptırdı 20 lira tuttu.
        2.Floyd Rose Cıvataları lazım sanırım.Uygun boyutta bul.Değişmesi çok pahalıya mal olmaz sanırım.
        3.Buna cevabım yok

Umarım yardımcı olurum
        Çok teşekkür ederim. bu potans çok ilginç. potansta vida var. içeri doğru gidiyor. Çıktı mı vidayla çıkıyor çok ilginç:S

Çok teşekkürler

Yorum

Dediğim gibi arkadaşın o kısmı komple çıktı verdi tamire yenilediler

Yorum

tamam çok teşekkürler

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
            Initializing Tabs & loading Content...
            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse