Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort Evl-X4

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Cort Evl-X4

http://www.ikincielim.com/iel/gitar-...cme_ilan_90431

Arkadaşlar bi baksanıza şu gitara adam 1,5 yıl kullanmış,temiz görünüyor.Sanırım cortun üst düzey gitarların.EMG fln var üstünde.Normalde sadece evl-X4 800 850 civarında.
    Amfisiyle beraber 800 diyor.Ne dersiniz?

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...8733548/detay/

Yorum

amfi ka wat ve markası ne

Yorum

10 w ibanez amfi

Yorum

Bence görmeden alma çünkü bende evl x-4 kullanıyorum.Sıfır aldım.Değişik bir boyası var.Çizilince gösteriyor hemen.Bir gör çiziği yoksa al.Yaşayacağın tek problem temizleme diye düşünüyorum.Çok el izi ve toz gösteriyor.Haricinde performansı mükemmel

Yorum

hammett55 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            Bence görmeden alma çünkü bende evl x-4 kullanıyorum.Sıfır aldım.Değişik bir boyası var.Çizilince gösteriyor hemen.Bir gör çiziği yoksa al.Yaşayacağın tek problem temizleme diye düşünüyorum.Çok el izi ve toz gösteriyor.Haricinde performansı mükemmel
            Peki teşekkür ederim

Yorum

senin paylaştıgın tarihe göre biraz geç ***** fakat bende aynen 1,5 yıl kullandım ve cort evl x4umu satmak istiyorum bakımıyla birlikte ama amfi gibi herhangi bir araç gereç olmadan yani sadece gitarı, ilgilenirsen cemalsrnk@gmail.com a mesaj atabilirsen ordan resimlerini veya almayı dusunuyosan fiyatında filan anlaşabiliriz kardeşim

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
              Initializing Tabs & loading Content...
              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
              X