Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort G110 - Kandırıldım mı?

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Cort G110 - Kandırıldım mı?

Arkadaşlar bugün gitar kursuna gideceğim yerden Cort G110'u aldım,orda test ettiler bana ,gayet beğendim tonunu falan benim istediğim parçaların sololarını falan attı adam,çokta iyi geldi kulağıma yani gitarı beğendim ve aldım,çarşamba günüde kursa başlayacağım ancak kafama takılan birşeyler var.Eve geldim ve Cort G110'a internetten baktım ancak benim aldığım gitarın renginde hiç çıkmadı resimlerde,siyah ve kırmızı çıktı hep birde hepsinde tremola kolu var ancak benimkinde yok.Cort'un kendi sitesine bile baktım G110'a ancak benim gitarın renginden ordada yok,kandırıldım mı? Endonezya malı birde.

Buyrun fotoğrafını çektim gitarın ;

Son güncelleyen SweetChilO'Mine; 06-10-2011, 19:30.

model adını karıştırmış olabailirler
    ayrıca tremolo kolu için giriş var gitarınızda, yani sabit köprü değil, tek yapmanız gereken uygun bir tremolo kolu alıp takmanız

Yorum

İnternetteki tüm resimlerde gitarda tremola kolu var,bilmiyorum belki sonradan takılmışlardır fazla kafaya takmadım tremolayı ancak bu renk işi beni çok kıllandırdı.Gitarı arattırdığımda hiç benimkinin renginden çıkmıyor.

Yorum

gitarın sapının baş kısmında model yazmıyor mu ve ne yazıyor?
        tremolo kolu eğer yoksa o zaten bir sorun onu gitarla birlikte vermeleri gerekir. gitarın çantasının bölümlerine filan bir iyice bak eğer yoksa asıl onu sor.

Yorum

Tremolo kolunu vermeyi unutmuşlardır. Gitarın köprüsü tremolo kolunun girebileceği bir yapıya sahip. Renk olayına da pek takılma başlangıç düzeyi gitarların replikası olacağını sanmıyorum. G210 falandır belki...

Yorum

backinthefun isimli üyeden alıntı Mesajı göster
            gitarın sapının baş kısmında model yazmıyor mu ve ne yazıyor?
            tremolo kolu eğer yoksa o zaten bir sorun onu gitarla birlikte vermeleri gerekir. gitarın çantasının bölümlerine filan bir iyice bak eğer yoksa asıl onu sor.
            öncelikle sapta Cort yazıyor sonra Serial Number 100307545 ve Made In Indonesia yazıyor bu kadar

birde tremolayı kesin vermeleri mi gerekirdi? gitarın çantası yok bize ordan bi çanta verdiler

Yorum

e gerekirdi tabi. sonuçta o gitarın bir parçası o.
              bu arada gitarın sap başında modelinin de yazması gerekir diye biliyorum ama olmayabilir de bazılarında yazmıyor.

http://www.mydukkan.com/media/cort_electricg110_on2.jpg

bak burda sapın arkasında yazıyor mesela.

Yorum

backinthefun isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                e gerekirdi tabi. sonuçta o gitarın bir parçası o.
                bu arada gitarın sap başında modelinin de yazması gerekir diye biliyorum ama olmayabilir de bazılarında yazmıyor.

http://www.mydukkan.com/media/cort_electricg110_on2.jpg

bak burda sapın arkasında yazıyor mesela.
                İşte benimkinin arkası ve önü ( önü aynı ancak arkasında model yok )

http://img16.imageshack.us/img16/7750/arkvc.jpg

http://img51.imageshack.us/img51/3416/26632814.jpg

Yorum

biraz kıllandırıcı bir durum var ya. aldığın yere sor işte tremolo kolunu sorarken.

Yorum

Hay ya iyiki gitara merak sardım dakika 1 gol 1.

Yorum

olur böyle şeyler, daha neler olacak.

Yorum

Yarın sorayım,teşekkür ettim hepinize ilgilendiğiniz için.

Yorum

Stres yapmaya değmez bence.Bu seviyede bir gitarın sahtesini falan yapmaya kalkmazlar,rahat ol.

Yorum

Problem yok bence. Sadece köprü kolunu sana vermeleri gerek o kadar. Gitarin rengi de sunburst, siyah gibi tek renklerden daha canli bir renktir.

Yorum

Umarım dediğiniz gibi orjinaldir.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse