Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort Viva Serisi Hakkında

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Cort Viva Serisi Hakkında

ben bi gitar aldym cort viva series yazyyo üstünde, tahta renkli, ince kasa, floyd rose falan var.

bu gitarlary tanyyan, kullanan var my? nasyl bi gitadyr bu?

görü?lerinizi merak ediyorum.

güzel gitardy bi arkada?ymda gayet kaliteli kasasyda süper,tonlary da ho?uma gitmi?ti..hem görünüm hem içerik yani)

isterdim öyle bi gitar..

Yorum

evet gerçekten rahat bi gitar profesyonel i?i bi gitar
      daha ne diyim i?te cortun belki de en rahat modeli...

Yorum

vayy abiler sa?olun ***.

artyk daha bi ilhamla çalcam bu aleti :-)))

Yorum

yarın almaya karar verdiğim gitar sanırım bu bugün denedim ve hoşuma gitti

cort viva series + boston 10w amfi = 600 YTL diyolar ne dersiniz??

Yorum

bence boston yerine marshall mg-10 al derim ds si çok iyi

Yorum

corttan uzak durun

Yorum

marshall ın bahsettiğiniz amfisi 150 ytl den aşağı değil

boston amfiyi 60 ytl ye alıyorum...

Yorum

Ben yerinde olsam kaçırma derdim ancak bu viva serisinin gold modelleri vardı çok almak istedim ancak bi türlü para denkleştirememiştim parayı denkleştirdik gitar piyasadan kalktı.

Yorum

onur sakın o amfiyi alma bende 70 80 e geliyor diye bir laney almıştım gerçekten rezaletti gitardan soğutur insanı onlar. onun yerine ibanez grg 170 dx ve marshall 10 watt al çok daha mutlu olacaksın bence.

Yorum

yigit2490 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      onur sakın o amfiyi alma bende 70 80 e geliyor diye bir laney almıştım gerçekten rezaletti gitardan soğutur insanı onlar. onun yerine ibanez grg 170 dx ve marshall 10 watt al çok daha mutlu olacaksın bence.
                      Sanırım Onur kendisine bir amfi almıştır değil mi? 2 yıl olmuş mesajı yazalı.Biraz dikkatli bakalım mesajlara ve konulara:evil:

Yorum

Bende ne zamandır böyle bir başlık açsammı diye düşünürken hortlamıştan devam edelim madem

Evet dostlar viva gold sahipleri gitarları hakkında yorum ve paylaşımlarını yaparsalar çok sevinirim.

Aslında başka başlıklarda yazmıştım ama tekrar yazayım keza bunu yazmak beni çok mutlu ediyor. Yıllar sonra tekrar içimde gitar çalma arzusu canlanınca elimdeki 1976 japon yapımı hondo II gitarımla bu işin yapılamayacağını anladım. Eee yıllar geçmiş gençlikteki maddi sıkıntıları aşmıştım. İstediğim gitarı alabilirdim ama iş o kadar kolay olmadı çok bakındım etrafa ama kafama uygun bir gitar bulamadım, taki bu videoları izleyene kadar :

http://www.youtube.com/watch?v=9f-apHCu9vQ
                        http://www.youtube.com/watch?v=796aX...eature=related
                        http://www.youtube.com/watch?v=gr3v9...eature=related

Yeni üretimlerin endonezya malı olduğunu ve eski kore üretimlerinin daha iyi olduğunu öğrenince 2. el aramaya başladım. Ama bu arada gitarı hala canlı görme fırsatım olmamıştı. Internetten görüştüğüm birisiyle kadıköyde buluştum. Gitarı görmek için sabırsızlanıyordum, gitarı kılıfından çıkardığında aklım başımdan gitti, işte bu dedim aylardır aradığım gitar ve halen aşkımız sürüyor.

Yorum

floydu orinal floyd rose mu?

Yorum

orjinal derken sanırım floydrose marka mı diye sordunuz zannetmiyorum. Floydrose patenti altında üretilmiş bildiğim kadarıyla.

Yorum

kore uretimleri orjinal floyd roselu diye **** duymuştum da

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X