Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort x-1 mi x-2 mi?

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

bu gitarı almayı düşünüyorum ne dersiniz?
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...45561131/detay

Yorum

yeni başlıyorsan x1 ya da x2 iyidir.
      Bu arada cort u eleştiririm arkadaş cort diye markamı olur diyen arkadaşa burdan sonsuz saygılarımı!! sunuyorum

Yorum

yeni başlıyorum **** ben çok sert metal **** rock dinlemiyorum x1 bana ağır gelirmi başka yerlerdende araştırdım cort g110 da var.Anlayacağınız kafam çok karışık...

Yorum

tonun "ağır" olmasının gitarla alakası bir yere kadar. mesele amfi ve pedaldadır daha çok. x-1 hoşuna gidiyorsa onuda rahatlıkla alabilirsin yani sorun olmaz.

x-1 vs x-2 arasındaki fark cila ve ağaçdan ibaret. x-1 agathis x-2 basswood gövdedir.

Yorum

x1 aldım :rock: :gitar:

Yorum

aslında tam olarak almadım.satıcıyla konuşuyoruz.adam mesajlara cevapm vermiyo 3-4 gündür.bende başka bir gitara baktım bu süre içerisinde.gitarda dış görünüşte problem varmış bu yüzden sölediği rakamdan düşecek.gitar bu:
              http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...8565713/detay#

Yorum

onların yerine biraz daha para biriktirip en azından ikinci el bir cort kx5 almanı öneririm

Yorum

şu anda param yok.biriktirmek de çok zman alır.o yüzden.zaten yeni başlayan birisiyim.çok da pahalı ya da iyi bir şeye gerek yok bence.x2 ya da x1 de çok kötü gitarlar değil bildiğim kadarıyla.

Yorum

kesinlikle kafanı ibanezle karıştırma ibanezin herkezin elinde ibanez olsun diye piyasaya sürdüğü grg serisi bence tam bir rezalet x-2 ile kıyas yapmak istemiyorum diyarlarki X-2 çok akort kaçırıyormuş aldıktan iki hafta sonra akort yapmıştım klavyesi rahat değil diyenler var gitara yeni başlayan biri klavye rahatlığı ne farkına varmıyoki hele **** klasik gitardan geçiş yapmışsa clean tonları kötü diyenler var alakası yok bence bu tamamen kişisel tercih meselesi çok ahım şahım bi anfim olmamasna rağmen( Cort MX15R )çok mutlu ediyordu hala ediyor yani kısacası %100 öneririm cort X2 yi

Yorum

x2 . yakında alacağım. öneririm araştırma yaptım. paranız yoksa 2. el almanızı önerebilirim.

Yorum

yeni başlayacaksan farketmez

Yorum

X2 nin gövdesi basswood , x1 agathis. fark bu. Yeni başlayanlar için x3 ü öneririm. Sabit köprü

Yorum

Ibanez ile Cort arasındaki en büyük fark bence fiyat..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                            Initializing Tabs & loading Content...
                            Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                            X