Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort Kx1q Katana

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Seventh Rua isimli üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar yei bir inceleme konusunda daha yorumlarınızı almak için karşınızdayım .

Şahsi sorularıma gelecek olursak kullanan ya da deneyen arkadaşlar bililer:

- Endonez üretimleri mi daha kalitelidir yoksa, Kore üretimleri mi?

- C sapa sahip bir gitarmış... Peki bunun anlamı nedir? (+, -)

- Sapının arkası boyalı mıdır?

bunları bilen arkadaşlar cevaplarlarsa sevinirim.

Ha, ayrıca kulanan veya deneyen arkadaşlar bu konuya kişisel deneyimlerini yazarlarsa bu gitar için çok güzel olur .
    boyalı derken ?? onn bi eli az kaydıran bir cilası vardır ve gomalak denir mesela sttratlarda olduu gibi on dışında bi cila hep vardır c sap hiç sevmem ama c sapın kalitelisi gomalaklı olur

Yorum

godlessss isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      boyalı derken ?? onn bi eli az kaydıran bir cilası vardır ve gomalak denir mesela sttratlarda olduu gibi on dışında bi cila hep vardır c sap hiç sevmem ama c sapın kalitelisi gomalaklı olur
      Sapın arkasının siyah olup, olmadığını sormuştum. Öğrendim öyleşmiş. Gomalak nedir veya c sap sever misiniz o beni ilgilendirmez. O tamamen sizin zevkiniz. Ama konumuz Kx1Q ve ordaki sorular. Konu bölünmesin diye yazdım.

Yorum

Kore üretimi daha iyi genel olarak ancak unutmayalım ki onbinlerce gitar endonezyada üretiliyor. Cort dışında en bilindiği rg serisinin endonezya üretimi gitarları.. Hepsi aynı fabrikalardan çıkıyor.

Yorum

bende "tiger eye" modeli var.gitarın görünüşü her ne kadar ahu tuğba'ya benzese de sesi gayet iyi.
          grubumla sahnede 'lamb of god tribute' çalarken elimde bu alet vardı.gayet memnunum,öneririm...

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
          Initializing Tabs & loading Content...
          Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
          X