Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort X-1 mi Cort G200 mü?

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

İki gitar arasında hiçbir fark yoktur hangisini istiyorsan onu al bence

Yorum

mahir_67 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      İki gitar arasında hiçbir fark yoktur hangisini istiyorsan onu al bence
      Nasıl hiçbir fark yok? Karakterleri vs. farksız olur mu.

Yorum

Dönence_ isimli üyeden alıntı Mesajı göster
        Nasıl hiçbir fark yok? Karakterleri vs. farksız olur mu.
        ikiside baslangic gitari oldugundan nasil olsa karakteristik olarak bir fark yaratmayacaklar.Sonucta X1 ESP Horizon G200 de Fender Tele serisiyle karsilastirilamayacak derecede baslangic seviyesi gitarlardir onlarin manyetiginden hicbir verim alamassin bu yuzden nisbeten aynidirlar aralarinda fark yoktur.Demek istedigim budur

Yorum

Cort G200 senin müzik tarzına cok uygun ama ben hiç bi zaman cort için x serii sinden şaşmam ...

Yorum

Washburn gitar zaten Cortların arasında yakışmamış. Ben washburn tavsiye derim tabiki, ölüsü bile corttan iyidir. ancak cortlar arasından sececek olursak G110 G210 sana uyar. Ampteq amfiyi senden duydum ilk defa. Boston ve İbanezi bizzat kıyazladım biraz önce showroomda ki bunu her müşteri soruşunda yapıyorum ) Boston harika bir amfi. Fender kopyası denebilir. İbanez iyidir hoştur ancak Boston daha ucuzdur ve ses kaliteleri arasında uçurum yoktur. Hemen hemen aynıdır. Karekterleri farklıdır. Boston 10 w amfilerde reverb yok. 15 watt larda reverb var. ibanez fiyatına boston 15w alabilirsin.

hangi şehirdesin bilmiyorum. bana yakınlardaysan gitar ve amfiler var bende. kolay gelsin.

Yorum

Dostum markacılık yapmamak lazım her markanın her ürünün belirli bir potansiyeli ve fiyat-performans oranı vardır. Ordaki ürünlerin hepsi aşağı yukarı aynıdır, hepsi markaların başlangıç seviye gitarlarıdır. Kıyaslama yaptığında başlangıç seviyesindeki birisi için büyük farklar gözlenmez, zaten büyük farklar yaratacak donanım da bulunmaz bunun için. En güzeli ürünleri yan yana dizip hangisi hoşuna gidiyorsa seçip deneyip almandır. Kolay gelsin.

Bu arada aynı soruyu bi kaç kere daha sormana gerek yok bence.

Yorum

Öncelikle merhaba. Senin durumuna bende düşmüştüm ama ben Türkçe müzik yapmıyordum biraz daha Heavy Metal ve Alternatif Metal arası müzik yapıyordum ve ilk tercihim X2 olmuştu. Halada X2 kullanırım. Benim bu noktalara gelmemdeki en büyük iki etkenden biri Cort X2'dir. Kişiden kişiye değişir tabi bu görüş. Ben kısa ve ince parmaklı, küçük bir ele sahip biriyim. Bu nedenle benim için klavye rahatlığı çok önemli. Parmaklarım kısa olduğu için kolay kolay nota perde kaçırmam. X2'yle birbirimizi gayet iyi tamamlıyorduk. Sanada X1 almak yerine X2 almanı öneririm. Cort G200 tercihlerin arasında olmamalı. Gerek dış görünüş gerek sap gerek klavye olarak senin yapacağın müziğe göre X2 gayet iyidir. Zaten belli bi dönemden sonra X2'nin tonları seni tatmin etmeyecek onu satıp üstüne bir miktar para koyarak yeni bir gitar almak isteyeceksin. O nedenle X2 seni 1 2 yıl götürür 90 100 liralık bir amfiyle.
                Son güncelleyen yutup123458; 29-06-2011, 13:28.

Yorum

ya emre aydının işi gücü yok cort x2 gibi bi gitarmı kullancak arkadaşım biraz mantıklı usturuplu ve biliçli konuş

Yorum

Cort x1 den şaşma derim

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                    Initializing Tabs & loading Content...
                    Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse