Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort X-1 mi Cort G200 mü?

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• İnceleme Cort X-1 mi Cort G200 mü?

Arkadaşlar bu iki gitar arasında kaldım.Dinlediğim müzik tarzı emre aydın,şebnem ferah,gripin,kıraç bu tür kişilerin yaptığı müzikleri seviyorum,pek fazla sert ton aramıyorum,yani metal yapmayacağım,elektro gitara yeni geçeceğim.Sizce bu gitarlardan hangisi benim için ideal,cevaplarınız için teşekkürler.

Merhaba öncelikle. Cort X1 senin tarzına daha çok gidecektir bence, kardeşimin posterlerinden Emre Aydın'ın elinde Cort X2 gördüm, o yüzden bu kanıya vardım. X1 ve X2 arasında pek bir ton farkı olacağını düşünmüyorum ayrıca.

Saygılar...

Yorum

yumak isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      Merhaba öncelikle. Cort X1 senin tarzına daha çok gidecektir bence, kardeşimin posterlerinden Emre Aydın'ın elinde Cort X2 gördüm, o yüzden bu kanıya vardım. X1 ve X2 arasında pek bir ton farkı olacağını düşünmüyorum ayrıca.

Saygılar...
      Arkadaşım Emre Aydın'ın elinde ne zaman Cort x2 gördün anlamadım hadi bu adamlar sert müzik yapsa bile bu gitarı kullanmazlar zaten. Cort x2 nin Emre Aydın'la hiçbir ilgisi yok yani nerden çıkardıysan. Emre aydın Fender Jaguar kullanıyor gitaristi de Fender Standart ya da Amerikan Stratocaster kullanıyor. Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım... oguzhansen arkadaşım o iki gitardan sana g200 ü öneririm ama aynı fiyat aralığında squier stratocaster daha iyi olur senin için.

Yorum

Ben sadece posterde gördüğümü söylüyorum =)
        Bir bilgi sahibi değilim, onu da belirtmiş olmalıyım zaten mesajımda =)
        Yanlış bir şey söylediysem affola =)

Yorum

yumak isimli üyeden alıntı Mesajı göster
          Ben sadece posterde gördüğümü söylüyorum =)
          Bir bilgi sahibi değilim, onu da belirtmiş olmalıyım zaten mesajımda =)
          Yanlış bir şey söylediysem affola =)
          Böyle bir şey imkansız yani Emre Aydın ve x2

Yorum

Haha çok güldüm ya Emre Aydın cort X-2 Onu bırakın ben Manganın gitaristi dışında ki oda reklam anlaşmasından dolayı hiç bir grubun veya şarkıcının cort kullandığını görmedim G200 ü denedim başlangıç için güzel bir gitar seni öğrendikten sonrada uzun süre götürür. X-1 pek sana uyacağını düşünmüyorum ancak pedal takviyeleriyle olabilir ama oda olmaz çünkü Emre Aydın kullanıyormuş

DÜZELTME: Ben Cort G210 denemiştim ama pek bir fark yok sanırım

Yorum

Cort g250 de olabilir geniş ton yelpazesi için. Bütçe belirtirsen ona göre bir gitar önerebiliriz...

Yorum

Valla ben de gülüyorum şu an aslında hangi gitarı kullandığını öğrendiğim için =)
                Posteri bulursam upload edeceğim söz X-Cort sırıtıyordu posterde =)

Yorum

o x-cort ya x-th dir ya da x-custom

Yorum

Ya abi dün yazdığımda babam almak istemiyordu elektro gitar borç harç 270 tl falan vardı.Dün gece Osmaniye'den dönerken bir at çıktı arabanın önüne babam farketmedi,ben bağırdım baba at diye söylemesem direk giriyoduk ata,sonra eve gelince dedim hem canınızı kurtarmış sayılırım hemde araba masraf çıkarmadı bana gitar alın işte diye sonra almaya biraz razı oldu gibi olursa 300-400 tl civarı param olacak heralde 300-400 tl arası bir gitar istiyorum beni en az 2-3 sene götürecek birde klavye çok rahat olsun böyle bir gitar önerebilir misiniz?

Yorum

oguzhansen isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                      Ya abi dün yazdığımda babam almak istemiyordu elektro gitar borç harç 270 tl falan vardı.Dün gece Osmaniye'den dönerken bir at çıktı arabanın önüne babam farketmedi,ben bağırdım baba at diye söylemesem direk giriyoduk ata,sonra eve gelince dedim hem canınızı kurtarmış sayılırım hemde araba masraf çıkarmadı bana gitar alın işte diye sonra almaya biraz razı oldu gibi olursa 300-400 tl civarı param olacak heralde 300-400 tl arası bir gitar istiyorum beni en az 2-3 sene götürecek birde klavye çok rahat olsun böyle bir gitar önerebilir misiniz?
                      Sert şeyler çalmak istiyorsan cortx2
                      yumuşak ise Squier Bullet Strat alabilirsin ben de ondan alacağım

Yorum

Gel ibanez GRG170DX e cennet klavye ile tanış elektro hayatında 5 senede götürür seni pedal alırsın ilerde birde süper olur

Yorum

Cort x1-x2

Arkadaşlar peki Cort X1 ile X2 arasındaki farkı biri söyleyebilir mi ? ve mydükkanda ki Cort X1 setine ne dersiniz başlangıç için iyimidir
                          :gitar:???

Yorum

Aralarında sadece agac farkı var diye bılıyorum bende baslıyalı 3 ay oldu X-1 Kullanıyorum cokta memnunum Tavsiye ederım yenı baslayanlar ıcın

Yorum

littledevil_35 isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                              Haha çok güldüm ya Emre Aydın cort X-2 Onu bırakın ben Manganın gitaristi dışında ki oda reklam anlaşmasından dolayı hiç bir grubun veya şarkıcının cort kullandığını görmedim G200 ü denedim başlangıç için güzel bir gitar seni öğrendikten sonrada uzun süre götürür. X-1 pek sana uyacağını düşünmüyorum ancak pedal takviyeleriyle olabilir ama oda olmaz çünkü Emre Aydın kullanıyormuş

DÜZELTME: Ben Cort G210 denemiştim ama pek bir fark yok sanırım
                              bu şekilde bir tabir kullanmışsın ama kelimeleri doğru kullanmalısın.hiç bir grubun veya şarkıcının cort kullandığını görmedim demişsin.bence biraz araştırarak konuş.dave tryner-eldi rinaldi-flat stanley-tommy bolan-mark owers ve bunlar gibi birçok ünlü isim cort kullanır...Chris Chameleon ' da cabası....
                              Son güncelleyen ImmunıtySpell; 28-08-2009, 03:54.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X