Duyuru

Collapse
No announcement yet.

V Kasa Gitar İçin Kılıf Olayı

Collapse
X

• Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Arıza V Kasa Gitar İçin Kılıf Olayı

Selam arkadaşlar. 1.5 hafta oldu Cort VX-4V aldım. Tamam herşeyi şahane. Fakat yanında gelen case i çok ağır ve çok büyük. Ayrıca tabi ki kılıf kadar portatiflik de sağlamıyor. Ben şimdi gitarıma nasıl kılıf bulucam. Normalde V kasa gitarların V benzeri uçları küt yapılır fakat bu gitarın sivri sivri. Kılıf kullanarak onları da köreltmek istemiyorum. Nasıl bir çözüm bulabilirim? Kılıf yaptırsam bu kılıf gitarın şekline göre mi yapılıyor ? Yoksa şu ESP'nin falan çok geniş kılıflarından mı almalıyım ?
    Son güncelleyen shnicx; 07-03-2009, 09:42.

dostum mis gibi case ile birlikte gelmiş.. onunla taşı, hem vucüt kondisyonun her zaman yerinde olar, hemde gitarının başına bir şey gelmez, hayırlı uğurlu olsun.

Yorum

yav abi ölüyorum onla ya. kondisyon deme 50 kilo adamım zaten. acilen kılıf bulmam lazım benim.

Yorum

gitarını da düşün dostum, yine sen bilirsin tabi.. saptan gövdeye doğru iki taraftanda net şekilde büyüyen tamamen üçgen şeklinde çantalar var onları kullanırsın..

Yorum

Bencede case de taşı gitara bi zarar gelmez

Yorum

O case ler çok ağır hele 50 kiloluk bir insan için gerçekten zorlayıcı olabilir. bizim arkadaşa tünelde syrenna ( sanırım böyleydi ) dan almıştık bir tane gigbag.

Yorum

bence özel diktirsen daha avantajlı olur

Yorum

merhabalar...
                yanlış anlamada gitarını taşımak sana ağır geliyorsa o gitar senin değildir diye...
                Tibet Ural ile birlikteyken(ders aldığım zaman) bir gün olsun gitarımı bir odadan bir odaya bile taşımadı o senin sen taşıyacaksın dedi...zamanlada anlattı açık açık...
                sana şöyle özetleyim kolunu taşımaktan yoruluyor musun?
                ağırlığı mühim değil

Yorum

Uçlarını köreltmek istemiyosan oralara köpük koy öyle kılıfta taşı.

Yorum

arkadaşım bendede aynı gitardan var 8-9 ay önce özel kılıf yaptırmıştım tavsiye ederim çok kullanışlı gitarıda gayet iyi koruyo yani uçlara köpük koymaya fln gerek yok

Yorum

ne varsa kullanın bendede warlock var case mase gelmedi.. klasik gitar case inde taşıyorum... elektro gitar için olanlara girmiyor.

Yorum

valla bende ibanez xp300fx almıştım adam bi kılıf getirdi xp300fx'in kendi kılıfı adama direk bunun küçüğü yokmu dedim çok büyük otobüse binerken yolda yürürken kesin bi yere sürtüyor ama gülü seven dikenine katlanır moruk

Yorum

abbathfromhell isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                          valla bende ibanez xp300fx almıştım adam bi kılıf getirdi xp300fx'in kendi kılıfı adama direk bunun küçüğü yokmu dedim çok büyük otobüse binerken yolda yürürken kesin bi yere sürtüyor ama gülü seven dikenine katlanır moruk
                          Moruk sana yine iyi yapmışlar bana Jem7v-wh hardcase'i yerine Jem7eafx case'i getirdi tabi ben case'i getirdikleri gibi yanlış case olduğunu anladım zaten pipo alyanları yoktu içinde dedim bu yanlış case onlar gitarı oturtmaya çalıştı oturmadı tabi gövdeleri ne kadar aynı gözüksede değil bunu tanınmış bir mağaza çalışanları yaptı reklam olmasın diye vermedim siz anladınız onu ne kadar konuyla alakadar olmasada anlatayım dedim...

Yorum

Kardeşim aynı gitardan bendede var hard case ile hakkaten taşınmıyor... Geçen gün my dükkandan gelen kargo irsaliyesine baktım 32 kilo gözüküyo nasıl taşınır o Ben esp v gigbag aldım sanada öneririm

Yorum

Selamlar, Bende VX-4V aldım, tabut gibi hard case gebertti ağırlık sorun değil desek bile hiçbir araca sığmıyor melet çok acil gigbag almam lazım fakat uyumlu **** bulamadım. Gitarın boy 128 cm , bulduğum gigbag boyu 117 cm kafayı yicem. Yardım lazım arkadaşlar

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X