Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort 'un Hangi Modeli

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

cort g254 nasıldır hocam? Düşünüyorum ama tam emin değilim.Kime cort alsam desem x-6 al diyor.Peki g254?

Yorum

nakzoozkan isimli üyeden alıntı Mesajı göster
      cort g254 nasıldır hocam? Düşünüyorum ama tam emin değilim.Kime cort alsam desem x-6 al diyor.Peki g254?
      yeni mi başlıyacaksın?
      ne çalacağına bağlı thrash metal içinse x6 en iyi seçenek..

Yorum

baslayacak bir arkadasıma 175 liraya almıstık bir cort x2.tabi pek götürmedi o

Yorum

Metal çalmam büyük ihtimal.Aslında ben bu tarzı çalarım bile diyemiyorum ne yazık ki.Yeni başladım sayılar aslında.Haziranda cortun bir gitarını aldım keşke almasaydım diye kendime çok kızdım.Ama işte para sıkıntısı falan vardı.Hala para sıkıntım var ama 2. ele yöneldim.

Yorum

yeni başlıyacaksan sakın x6 tarzı floyt rose li bir gitar alma düz eşik bir şey al.yeni başlıyorsan ilk alcagın gitarın önemi yok ama amatörlükten orta seviyelere geldiginde cort evl z6 veya evl k6 al cortun başka bir modelinde hayır bekleme bence alacaksan dediklerimden birisini al bu gitarlar aynı sıkaladaki gitarlardan çok çok üstün gitarlardır emh 81-60 manyetikleri var tavsiye ederim

Yorum

Benim gitarım cort x serisinden ve çokta iyi bir gitar..

Yorum

Daha çömezsen iyi olur, ama ben king **** pro yum diyorsan boşver

Yorum

z40 alabilirsin şuan elimde çok güzel bi alet. 380 lira felan..

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                  Initializing Tabs & loading Content...
                  Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                  X