Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cort 'un Hangi Modeli

Collapse
Bu sabit bir konudur.
X
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

• Cort 'un Hangi Modeli

:rock:Arkadaşlar Cort u olanlar bi yardımcı olabilir mi? Cort iyi bir gitar ve tonları güzel bi gitar 300 liraya bulunur mu bu gitarlar güzelmidir tonları nasıldır. Bi yardımcı olursanız çok sevinirim:rock::rock:
    Son güncelleyen yutup123458; 18-01-2010, 12:38.

300 liraya alacagın gitardan pek hayır bekleyemezsın.

Yorum

Üzerinde jelatinleri duran bir Cort X6'ım var düşünürsen. Toplasan 50 kere ya çalındı ya çalınmadı. 300 liraya bırakabilirim. YKB ve Bonus karta taksit de yapabilirim.
      Düşünürsen ÖM at

Yorum

Dostum ilk olarak Cort zaten bir markadır. Sen Cort markasının 300 liraya alınacak bir modelini soruyorsun. İkinci el cort x6'lara bak derim. Arkadaşın gitarına bak mesela düzgün birşey bulursan al.

Yorum

ben x6 kullanıyorum.gayet de memnunum.x2 yi pek tavsiye etmem ama ikinci el bir x6 veya x11 işini görecektir.ya da washburnlere de bak derim. Dediğin fiyat aralığında güzel washburnler de var.

Yorum

cort x6 düşünebilirim ya da washburn un les paul kasa çok hoşuma gitti.arkadaşın gitarı iyiymiş temiz ise satın alabilirim ama şuan 200 liram var biraz daha biriktirmemm lazım

Yorum

300 ytl alıcaan gitardan bir şey beklimessin olayı ne yhaa kardeşim tavsiye cort x2 sana öyle dienn arkadaşınn amerikan fenderi var herhalde

Yorum

ben cort u hiç sevemedim abartılan bir gitar özellikle x6 vazgeç bence cort sevdasından

Yorum

sergendinho isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                  ben cort u hiç sevemedim abartılan bir gitar özellikle x6 vazgeç bence cort sevdasından
                  Neden peki?

Yorum

kendi şahsi görüşüm hiç ısınamadım klavyesi kendi arkadaşlarım arasında da gözüme sokulması tiksindirdi tamamen şahsi

Yorum

bence sen ibanez grg170dx al en iyisi

Yorum

Eğer grg170dx düşünürsen uygun fiyata verebilirim. Hem alacağın cortta göre daha iyi tonları vardır. Üstüne klavyesi daha rahattır.

canKUTTT: ''w'' harfi yerine ''V'' harfini kullanınız.
                        Son güncelleyen bobora; 12-05-2009, 00:11.

Yorum

X6 kullanıyorum tonlarından ve klavyesinden gayet memnunum tavsiye ederim 2. el bulabilirsen al... hepsinden önemlisi bazı arkadaşların da dediği tiksinme beğenmeme durumları kişiseldir.. belki de X6 klavyesi sana rahat gelmeyecek o yüzden seçeneklerin hepsini görmeden dokunmadan dinlemeden de alma derim kolay gelsin...

Yorum

black_lusifer isimli üyeden alıntı Mesajı göster
                            300 ytl alıcaan gitardan bir şey beklimessin olayı ne yhaa kardeşim tavsiye cort x2 sana öyle dienn arkadaşınn amerikan fenderi var herhalde

" X 2 " diye birşey geçmişmi??

Yorum

arkadaşlar lütfen yardım ben cort x6 almayı düşünüyorum ne dersiniz

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
                              Initializing Tabs & loading Content...
                              Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
                              X