Duyuru

Collapse
No announcement yet.

CORT VX-4V hakkında bilgisi olan var mı ..

Collapse
X
  • Filtre
  • Saat
  • Göster
Tümünü Sil
new posts

Bi çok yanlış bilgi kirliliği var bu sayfada!!.. Cort VX-4V kullanıcısı olarak bu gitardan memnunum Üzerinde HZ HZ pasif manyetikler var 81/85 değil bi kaç arkadaşın dediği gibi Cort firmasından beklenmiycek bi performans olarka görüyorum Maun gövdesi Set in bağlantısı gibi güzellikleri var ses kesinlikle tatmin etce3kdir alan kişiyi çünkü o fiyata yapdığı müzik açısından bakıldığında seçebilceği çok az gitardan biri vx 2v oldukca kötü vx 4v oldukca iyi bulduğum modeller buna göre alışveriş yapın bunun yanında beyazı ile siyahı arasında fiyat farkı var beyazı biraz daha yüksek fiyatı. son olarak demek istediğimde bu gitarı büyük ihtimalle V kasa illada olsun isteyenler araşdırıp bakıyor V kasa gitarda çoğu kullanıcı rahat edemez sahne gitarı diğe adlandırılır oturarak çalamazsın ayakda çalınmalı gibi ben kendi adıma konuşuyorum oturarak çok rahat bi çalımı var bence normal kasalardan daha rahat çünkü bacak arasına sokduğun için gitar daha sabit duruyor ayakda ise sahne duruşuna önem veren birisiyseniz bacanızı amfinin üstüne koydunuzdan V kasanın arası sağ bacanıza tam oturuyor hem görünüş hemde müzisyen açısından hoş oluyor.. benim diyceklerim bu kadar.. Saygılar.

Yorum

VX-4V güzel bir gitardır kullanan arkadaşım gayet memnun idi.Bana göre manyetikleride kaliteli, Kasa görüntüsü çok güzel,Güzel bir amfi ile çok güzel işler çıkarılabilir.
      Son güncelleyen yutup123458; 24-07-2011, 21:27.

Yorum

Unconfigured Ad Widget

Collapse
      Initializing Tabs & loading Content...
      Initializing Tabs & loading Content...

Trending

Collapse

Bu kriterlere uygun sonuç bulunamadı.

Pitbull Strings Gold Series Gitar Telleri

Collapse

Çalışıyor...
      X